Trening 21.04.2013
-
- Marszczerano 21 kwietnia 2013, 15:29 · Dyskusja
0
miki poczekoj ide z tobom masz gale? dzwon po suchego i sebe
-
- 21 kwietnia 2013, 15:29 · Dyskusja
0
Miki_Messi2001
Jeżeli rok w Twoim nicku oznacza rok narodzin... to pozdro.
A o kondycję Abidala się nie martwię. Robben czy Ribery nie są lepsi niż parę lat temu. To zespół gra lepiej bo jest zgrany i "motor napędowy" jest rozłożony na wielu zawodników.
-
- Miki_Messi2001 21 kwietnia 2013, 15:28 · Dyskusja
0
u was tez ladna pogoda? lece pokopac pilke narka
-
- CulesBarcelion 21 kwietnia 2013, 15:27 · Dyskusja
0
Messi z Bayernem zagra,a trener Bayernu też dobrze o tym wie bo zna Barce bardzo dobrze! Wygrał z nami dwa razy jako trener Bilbao!
A co do Abidala to bardzo dobry mecz wczoraj rozegrał dla mnie najlepszy na boisku, pewny siebie grał na luzie! Ale no taka prawda że Levante to nie Bayern choć patrząc na naszą obronę to chyba najlepsze wyjście postawić na niego, na pewno będzie walczył całym sercem! Jak już nie będzie miał siły to zmienić go Bartrą i będzie ok jak dla mnie najlepsze wyjście! Co jak co i tak wygramy! Visca el Barca.
-
- KamQiX 21 kwietnia 2013, 15:26 · Dyskusja
0
Nie no bez przesady.... Messi napewno zagra od pierwszej minuty....
Przecież z PSG był już w stanie grać, nie grał tylko dlatego że woleli nie ryzykować. Badania po meczu z PSG nie wykazały pogorszenia stanu mięśnia dwugłowego prawej nogi... I po tak długim czasie napewno już wszystko jest OK !
-
- Marszczerano 21 kwietnia 2013, 15:24 · Dyskusja
0
Ciekawe czy puszczo na tvp barce
-
- Marszczerano 21 kwietnia 2013, 15:23 · Dyskusja
0
Ale mamy dojrzałych fanów np Miki_messi2001 ahahahhaha
-
- PatrychoO 21 kwietnia 2013, 15:22 · Dyskusja
0
A więc nasi obrońcy to: Alves, Pique, Bartra, Alba, Montoya i Abidal.
Rozsądne ustawienie bez mieszania pozycji to:
Alves/Montoya - Pique - Bartra/Abidal - Alba. Pique i Alba to pewniaki, bo nie ma dla nich nominowanych zastępców. Alves też raczej zagra, więc pozostaje sprawa, kto stworzy parę ŚO z Gerim. Bartra - jeszcze nie bardzo doświadczony, ale pewnie chciałby się wykazać oraz Abidal - nie widać po nim choroby i 14 miesięcy przerwy, tylko czy jest on zdolny do gry co trzy dni? Jednak z nim na tej pozycji byłbym spokojniejszy.
-
- Miki_Messi2001 21 kwietnia 2013, 15:21 · Dyskusja
0
dawidos678 co z tego jak sklady na lige mistrzow oglasza sie godzine przed meczem to oni w godizne zdaza sie przygotowac na messiego
-
- dawidos678 21 kwietnia 2013, 15:19 · Dyskusja
0
Nie mówią nic o Messim, ani, że dostał pozwolenie na gre, bo tak to trzyma Bayern w niepewności. Oni nie mają 100% pewności, że Messi zagra i nie będą się mogli w 100% przygotować. Bo jak się dowiedzą, że Leo zagra to odrazu będą chciecli go wyłączyć. Więc to jest tylko przykrywka.
-
- Miki_Messi2001 21 kwietnia 2013, 15:17 · Dyskusja
0
jak myslicie ze Abidal da se rade z Riberim i Robbenem to pozdro. Padnie fizycznie po 45 minutach...... dzieci on mial rok gry z glowy a z Levante to malo biegal bo oni sie bronili caly mecz wiec.....
-
- Marszczerano 21 kwietnia 2013, 15:17 · Dyskusja
0
adibal na atak bo mesi ma kontuzje niewiadmo czy zagra

Sortowanie