Trening PSG na Camp Nou
21 kwietnia 2015, 10:00
- Przejdź do artykułuPSG trenował wczoraj na Camp Nou
Wczoraj drużyna PSG dotarła do stolicy Katalonii i po południu odbyła sesję treningową na stadionie, na którym już dzisiaj o godzinie 20:45 przyjdzie jej się zmierzyć z FC Barceloną w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteIbra w lakierkach trenuje? ;)
-
- blaugrana49 21 kwietnia 2015, 11:43 · Dyskusja
0
Żeby po meczu nie schodzili uśmiechnięci nie można lekceważyć rywala zwłaszcza takiego
-
- jedrek7000 21 kwietnia 2015, 11:33 · Dyskusja
0
Miny mają przeciętne :D
-
-
Konto usunięteDavid "kanalarz" Luis wiedzę pełen optymizmu ;)
-
- kacperFCB_ 21 kwietnia 2015, 10:42 · DyskusjaPolecają
1
Ale Luiz szeroko stoi :D
-
- FafitFCB 21 kwietnia 2015, 10:40 · DyskusjaPolecają
1
https://x.com/messi10stats/status/589758158534418432
Jednak Messi się poślizgnoł a nie się przewrócił .
Ale cieszy reakcja tych pomocników odrazu się przestraszyli i chcieli pomóc :)
-
- Homeopata8989 21 kwietnia 2015, 10:32 · DyskusjaPolecają
15
Verratti obserwuje stadion, gdzie spędzi kolejne kilka lat.
Ile ja bym dał za niego :D
-
- Masche212 21 kwietnia 2015, 10:27 · DyskusjaPolecają
7
Ten mecz będzie bardziej wyrównany niż poprzedni. Ibrahimović i Verratti dadzą PSG jakoś i wiarę, a my mamy za sobą ciężki mecz z Valencią. Nie mam wątpliwości, że awansujemy ale ten maraton jest niesamowity, My potrafimy być wyczerpani stresem i emocjami co trzy dni a co dopiero nasi piłkarze?
-
- Janas11224 21 kwietnia 2015, 10:20 · DyskusjaPolecają
15
Mam nadzieje ze dzis Ibra dostanie brawa a nie gwizdy
-
- KrytykSportu 21 kwietnia 2015, 10:12 · Dyskusja
0
Humory im nie dopisują.

Sortowanie