Trening w Japonii 15.12.2015
15 grudnia 2015, 09:43
- Przejdź do artykułuDrużyna przygotowuje się do meczu z Guangzhou
Barcelona kontynuuje swoje przygotowania do pierwszego meczu KMŚ w Japonii. Podopieczni Luisa Enrique trenowali we wtorek o 11:00 czasu japońskiego na stadionie Mitsuzawa, położonym o niespełna cztery kilometry od hotelu piłkarzy Barçy, który jest drugim najwyższym budynkiem w Japonii.
Czytaj więcejAby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sortowanie