Trening w Japonii 18.12.2015
-
- foczkyyyhg 18 grudnia 2015, 16:46 · Dyskusja
0
Neymar to dzik ale i tak najlepszy był balotelli jak mu sie nei chciało
-
-
Konto usunięteDobrze Ney wyglądał na tym treningu. Mam nadzieję, że z jego mięśniem juz wszystko ok i zagra w niedzielę.
-
- jedrek7000 18 grudnia 2015, 13:43 · Dyskusja
0
Bartra tak świruje na początku? :D
-
- mattinhoziomek 18 grudnia 2015, 12:19 · Dyskusja
0
A wie ktos jak to jest...czy jakby Messi nie zagral w finale a Barcelona go wygrala ( nie ma sie co nastawiac na 100 % ale sa duze szanse ) to puchar bedzie zaliczony do jego dorobku czy raczej nie?
-
- messi 94 18 grudnia 2015, 12:11 · Dyskusja
0
Nie wygląda na to by Messi mógł zagrać w niedziele . Ostatnia sesja treningowa będzie kluczowa , jeśli się na niej pojawi i nic mu nie będzię dolegało to zagra . Z kolei o Neymara bym się nie martwił , widać , że jest specjalnie przygotowywany na ten mecz . Jeszcze nie wiadomo co z Alvesem , ale tu mamy Roberto w obwodzie :)
-
-
Konto usunięteNie wie ktoś gdzie można by kupić taki "komin" z nike jak ma Ney??
-
- FreeCatalonia 18 grudnia 2015, 11:39 · Dyskusja
0
Niech Sergi zagra na PO, musi znów złapać swój dawny rytm. Wczoraj grał na całkiem nowej pozycji dla niego, szkoda.
-
- Neymar1899 18 grudnia 2015, 11:12 · DyskusjaPolecają
24
Zdjęcie przedatawia Neymara z zawodnikami Realu :-)
-
- Masche212 18 grudnia 2015, 11:08 · DyskusjaPolecają
5
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/204/416/size_1000x562/2015-12-18_ENTRENO_29-Optimized.v1450415984.JPG
Fryzura Iniesty jest bardzo oryginalna haha :) ciekawe tylko czy przegrany zaklad czy sprawka dzieci ;)
-
- blaugrana49 18 grudnia 2015, 10:47 · DyskusjaPolecają
39
Zakazy transferowe a tu piąty puchar w zasięgu ręki :D Visca el Barca !!!!!


Sortowanie