Trening w Manchesterze 23.02.2014
-
- slayer 24 lutego 2015, 13:11 · DyskusjaPolecają
1
Taka mała uwaga do redakcji: piszcie po polsku, imiona powinno się odmieniać więc powinno być Luisa a nie Luis i Gerarda a nie Gerard.
A tak poza tym to mieszkam teraz w Manchesterze i od kilku dni pogodna jest totalnie nieprzewidywalna. Śnieg z deszczem a za chwilę niby słonecznie ale wieje zimny wiatr. Zresztą pogoda w tym mieście to jedna wielka masakra.
-
- SzlekJacob 24 lutego 2015, 13:03 · DyskusjaPolecają
1
Ktoś wie czy treningi na stadionie przeciwnika odbywają się jedynie w LM?
-
-
Konto usunięteRemis 2:2 biorę w ciemno :)
-
- konajoncek 24 lutego 2015, 12:11 · Dyskusja
0
Redakcja chyba za bardzo żyje dzisiejszym meczem.Na zdjęciu dali stadion Bolton Wanderers,a przeglądy prasy jeszcze nie ma.Widać nerwówka przed meczem się udziela :)
-
- mielniczas 24 lutego 2015, 12:10 · Dyskusja
0
dzis nie wazne czy ktos kibicuje Barcelonie czy nie czeka na ten mecz z niecierpliwoscia. To bedzie spektakl
-
-
Konto usunięteWidziałem ten stadion żywo :)
-
- jedrek7000 24 lutego 2015, 12:06 · Dyskusja
0
Szykuje się piękny wieczór z LM ciary normalnie :D
-
-
Konto usunięteNa zdjęciu jest chyba stadion Bolotonu: Reebok Stadium
-
- fcbfan1993 24 lutego 2015, 12:02 · DyskusjaPolecają
8
A przeglad prasy... Oj panowie dzis sie nie staracie


Sortowanie