Valladolid - Barcelona 1:0
-
- FCBLeo10 16 marca 2014, 11:26 · Dyskusja
0
HAHA Messi kontra Osasuna ! http://www.fcgol.pl/6534/messi_kontra_osasuna.html
-
- kreess 12 marca 2014, 12:04 · Dyskusja
0
Różnica jest taka, że Real został nauczony żeby grać każdy mecz jak o życie i to widać jak procentuje. Nie odpuszczają żadnego meczu. Ponadto w tym sezonie umieją grać już bez CR7 nawet z wynikami po 3:0 (z Murinho bez CR7 bylo 0:0 i musial go zawsze wpuszczac). Grają kosmiczny futbol i wg mnie tylko oni mogą wygrać z Bayernem chociaz zawsze po cichu wierzę, to futbol, a nie szachy. Podobnie Bayern, widzieliście mecz wczoraj? Jak każdy pracował na pressing tak jakby wybiegli dopiero ze szkółki piłkarskiej, gryźli trawę wszyscy, kilka sekund i piłka znowu ich. Tego mi brakuje u nas, zaangażowania, bo umiejętności i kadra jest mega. Chodzi o głód sukcesu, trofeów i radość z gry. Trener to osobna sprawa, nie można go wiecznie też bronić i chwalić, że bierze winy na siebie. Niestety mam wrażenie, że wnosi tyle co TITO.
-
- lulek1995
0
Miejmy nadzieje że słowa przekształcą się w czyny :)
-
- krisso78 10 marca 2014, 14:59 · Dyskusja
0
Popatrzcie na zdjęie ilustrujące powyższy artykół, oddaje ono bardzo celnie stan drużyny. PIQUE - ZGUBIONY, BUSI - NIEOBECNY, FABS - ROZCZAROWANY. Wszytko to jest wynikiem zaniedań, braku zmian kadrowych, które są nieuchronne kiedy drużan znajduje się w fazie końcowej pewnego cyklu (jedzie jeszcze siłą rozpędu (TITO), ale już wyraźnie widać (chelsea) potrzębę zmian). PEP który doskonale zdawałsobie z tego sprawę musiał odejśc bo Zarząd nie mógł łyknąć faktów a były one nieubłagane tj.
Konieczność inwestycji transferowyh.
Tito przyszedł i tymsposobą zawodnicy tacy jak XAVI, PUJOL, BUSI zostali obdarowani świtym spokojem, jak to wszystko się kończy dla drużyny dopiero przekonamy się wszyscy, bo brak mistrzostwa w tym sezonie to dopiero początek.
-
- krisso78 10 marca 2014, 14:52 · Dyskusja
0
Obudźcie się!!! Liczenie na to że Real straci punkty jest żałosne!!! Jak nisko musieliśmy upaść żeby jedynej szansy na zwycięstwo upatrywać w kryzysach przeciwników. Prawda jest taka, że ostatnie 3 lata zostały kompletnie zmarnowane i w tym sezonie zapłacimy w końcu za to cenę.
-
- MadridistaaaA 10 marca 2014, 11:29 · Dyskusja
0
Gran Derbi w mojej opinii będzie decydować o mistrzostwie. Mam nadzieję obejrzeć dobre widowisko. A wy moi drodzy uwierzcie trochę. Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Visca, Hala ! :)
-
- u99artur 10 marca 2014, 10:50 · Dyskusja
0
ojej... a co Wam się stało? Jak od półtora roku piszę, że rzadko mi się podoba gra Barcy, że grają tak sobie, a wygrywają bo większość drużyn jest osrana to krzyki były, że jaki ze mnie kibic, że nie wystarczy mi, że 3:0 wygrali itp... a dzisiaj co? w końcu Was oświeciło? Gdzie Wasza ślepa wiara? Przecież mamy super trenera, same gwiazdy, które tak wspaniale hasają bo boisku, tak świeżo i zwinnie tylko zła trawa i źli przeciwnicy im nie pozwalają osiągać dobrych wyników... przecież trzeba dać im czas, szansę a tylko idiota może wątpić w wielkość Barcy...
-
-
Konto usunięteGuardiola popatrzył jak rozpierdzielają klub od środka, zaapelował o spokój i pracę do przodu, a nie robienie z klubu narzędzia do prywatnej wojenki. Pokrzywił się jako skopali jego mentora i stwierdził, że nie będzie twarzą tych oszołomów. Nie dziwię się mu się specjalnie, że wyskoczył z tego piekiełka.
Mieliśmy Txikiego i jakąś spójną wizję projektu sportowego przez bite 7 lat oraz dobrego trenera. Zostaliśmy z przygłupem Bartomeu, biznesmenem Mestre, Fausem, figurantem Zubim i bezradnym trenerem będącym narzędziem w rękach zarządu.
A ta trupa dalej skupia się na szczypaniu Guardioli zamiast dla przykładu kupić stopera (Tak na marginesie taką potrzebę Guardiola widział już w 2009. 5 okienek temu? I to mimo, że miał Abidala?)
Tymczasem na drugi dzień po ucieczce Rosella otwieram Sport, czy MD, zasiadam i czytam wstępniaka któregoś z tych redaktorów naczelnych lub wice. I co tam wyskakuje? Tyrada na Guardiolę, że na pytanie dziennikarzy powiedział w Niemczech no comments, a jako dobry socio powinien coś powiedzieć. Olewa klub i socios i takie tam.
Spierdalajcie nie dotarło do zarządu i ich piesków. Do innych też nie dotrze nawet wszyscy chórem tu zawołają.
-
- Kesh 10 marca 2014, 00:56 · Dyskusja
0
Bóg nie dał rady i nie pomógł Barcie szkoda. Ja dziś byłem w centrum handlowym tam widziałem koszulki Barcelony. Nie mogłem patrzeć na wczorajszą grę. Pep w Bayernie, pamiętam jak Szalał przy linii w Barcie. Ciekawe zdjęcie było na twitterze z Gamperem i piłkarzami. To jest straszny upadek najlepszej ekipy w historii. Jak to możliwe, że ludzie tak upadają. Czytaliście o aktorze z Usa co zaćpał się? Pep wracaj. Jak Bóg da to coś sie polepszy.
-
- Wojciech6 10 marca 2014, 00:50 · Dyskusja
0
Odnosze wrazenie ze zaliczamy powtorke z sezonu 2012 tyle ze wtedy to real od poczatku byl na czele.
Barca miala 6 pkt na swieta ja bylem mega happy bo wiedzialem ze z historii to sie konczylo mistrzostwem ale jak zaczeli przegrywac wiecej niz mniej i ze mieli serie ze to przeciwnik otwieral wynik to sie robilo krzywo
teraz patrzac na real ktorego kibice zwalniali po el classico ze nie ogrania ze sie nie nadaje zobaczcie jak poukladal druzyne seria zwysciestwo podobna do serii MOU
W studio Canal+ jednak nadal twierdza ze chca zobaczyc real z PSG z Bayernem czy z Chelsea badz BVB bo real nie lubi druzyn ktore graja z kontry lub takich ktore sie ich nie boja.
A Barca ja teraz juz sie boje srody naprawde. Meczyli sie z Almeria i dali dupy z valladolil
-
-
Konto usunięteKlub przeobraził się w towarzystwo wzajemnej adoracji, myślą już tylko o tym jak fantastyczni są i że rywale będą rozkładać nogi na samą myśl o tym że z nimi graja, te kocopoły Xaviego są najlepszym przykładem "zła murawa" litośc...i
-
-
Konto usunięteChyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego że cykl się skończył teraz widzimy brak odpowiednich reakcji ze strony zarządu, jak już pisałem wcześniej Rosell i spółka (Zubi transferowy geniusz) może zna się na kreatywnej księgowości - chodzi mi o oszustwa podatkowe i afery finansowe itp jeśli ktoś jeszcze ślepo wierzy Rosellowi w te bajki o długu Laporty itp to jestem zdumiony - na projekcie sportowym kompletnie się nie znają to są "ekonomisci" którzy o rywalizacji sportowej nie mają bladego pojęcia, skoro od dawna wiadomo że potrzebny jest stoper to dlaczego kupili napastnika? odpowiedz jest prosta chodziło im o generowanie pieniędzy przez Neymara i z koszulek zapomnieli tylko że klub popadł w przeciętność i stracił wiele ze swojej filozofii "Mes Que un Club" siłą rzeczy trudno utożsamiać się z klubem aferzystów, ale do rzeczy Xavi się zestarzał i wygląda jak stary ramol przydałby się ktoś zadziorny jak Marco Veratti na prawą stronę Alan Nyom i środkowy obrońca na bramkę Ter Stegen chociaż wolałbym zobaczyć Courtois, do tego trzeba zmienić trenera - chciałbym zobaczyć na ławce Franka De Boera - i kogoś od przygotowania fizycznego bo to wygląda tak jakby po przerwie świątecznej nie mogli odzyskać formy z pierwszej części sezonu żałuje bardzo odejścia Lorenzo Buonaventury który jest w tej materii geniuszem.
-
- Jooe 10 marca 2014, 00:16 · DyskusjaPolecają
2
Przewaliliśmy tą ligę w najbardziej frajerski sposób, przez brak chęci, w tym roku ja nie widziałem chociażby perfekcyjnych 20 minut pod względem szybkości i zaangażowania.
Kto wierzy, że z meczu na mecz mozna to poprawić jest naprawdę nie lada optymistą
-
- Piotr,1985 10 marca 2014, 00:10 · Dyskusja
0
Moim zdaniem rzeczywiście chyba trzeba wprowadzić, że od założenia konta będzie można pisać komentarze po dwóch tygodniach, albo nawet po miesiącu. Przynajmniej odetchnęli byśmy od takich "poetów" jak ten na dole, bo nie pisałby durnych "wierszyków" co dwa dni.


Sortowanie