Wieczorny trening 24.07.2014
24 lipca 2014, 19:42
- Przejdź do artykułuPierwszy trening reprezentantów Hiszpanii oraz Rakiticia i Songa
Na drugim czwartkowym treningu pojawiło się 24 zawodników, w tym 16 z pierwszej drużyny. Nowością była obecność reprezentantów Hiszpanii oraz Rakiticia i Songa, którzy wrócili z wakacji i dziś rano zdążyli już przejść badania medyczne.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteznow ten pedro i ten jego usmieszek
-
- Piotrasz10 24 lipca 2014, 22:22 · Dyskusja
0
a pedro jak był tak jest i pewnie pozostanie, czyli dalej bedzie kaszana
-
- kubilka 24 lipca 2014, 20:22 · DyskusjaPolecają
2
http://www.footballuser.com/1052788/FC_Barcelona
pierwszy skład w przyszlym sezonie...
-
- krzysiek-fcb-17 24 lipca 2014, 20:21 · DyskusjaPolecają
1
Co myślicie o czymś takim? Oczywiście skład złożony z zawodników których obecnie posiadamy. http://www.footballuser.com/1052787/FC_Barcelona
-
- V e B 96 24 lipca 2014, 20:19 · Dyskusja
0
http://www.footballuser.com/1052784/FC_Barcelona
Skład marzenie ! wiem , że trochę jakby z fify , ale jakby nas zarząd się postarał to by ściągnął Hummelsa i Cudrado :D
-
-
Konto usuniętema ktoś Video z dzisiejszego treningu ? Będę bardzo wdzięczny.
-
-
Konto usuniętePique znów łysy :D. Łysy z brazzers.
-
- RysiekBarca 24 lipca 2014, 20:01 · DyskusjaPolecają
1
Jeszcze Rojo / Benatia i Cuadrado. Wtedy można zaczynać sezon ;d
-
-
Konto usunięte
póki co jest filmik z porannego treningu
-
- PitBull_FCB 24 lipca 2014, 19:50 · Dyskusja
0
Songa ciężko się będzie pozbyć. Nigdzie indziej nikt mu takiej kasy jak u nas nie da. Niestety czarni piłkarze strasznie łasi na hajs, więc będzie takim piątym kołem u wozu.
-
-
Konto usunięteczy zna ktoś może stronę w której sam możesz ustawić skład barcelony i innych zespołów

Sortowanie