Złoty Messi
-
- kasia11998 8 stycznia 2013, 17:38 · Dyskusja
0
Zna ktoś tytuł tej piosenki?
A filmik świetny. Pomysłowe wykonanie i złota robota. :)
-
- DinaczClue 8 stycznia 2013, 16:53 · Dyskusja
0
Firma się postarała:) Świetny pomysł ze strony Adidasa..
-
- Przystankers 8 stycznia 2013, 16:35 · Dyskusja
0
@Rivaldoo
Przecież Szczęsnego już wtedy na boisko nie było, po tym jak przyjął bombę od Alvesa ;)
-
- FCBmateuszFCB 8 stycznia 2013, 15:20 · Dyskusja
0
Fifa 13 jest zayebista ;D
-
-
Konto usuniętekompilacja moz eoryginalna ale pomysl wogole nie !
zrzynka z reklamy The Sun z Roneyem slabo jak na adidasa
-
- Zagorzały Fan F.C.B 8 stycznia 2013, 14:56 · Dyskusja
0
Jak zwykkle orginalna komiplacja w dodatku z utworkiem z gry Fifa 13 w tle.
-
- green-alice 8 stycznia 2013, 14:39 · Dyskusja
0
oba filmy świetne, ale ten z manity, aż łezka się w oku kręci ; )
-
- Lionel0MessiRMKaT 8 stycznia 2013, 14:34 · Dyskusja
0
Jak widzę Messiego poruszającego się po boisku to aż mi ciary przechodzą :)

Sortowanie