FC Barcelona tylko zremisowała u siebie z Betisem, chociaż i tak po 30 kolejce LaLigi powiększyła swoją przewagę nad Realem Madryt do czterech punktów. Dzisiaj brakowało przede wszystkim dokładności i precyzji, ale były też pozytywne aspekty jak gra Gaviego. Zapraszamy do zapoznania się z porcją wypowiedzi pomeczowych.
Gavi
- To oczywiste, że jeśli byśmy wygrali to postawilibyśmy się w lepszej sytuacji. Mieliśmy okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Ten remis ma gorzki smak.
- Mogliśmy uniknąć straconej bramki, strzelili nam gola, który nie musiał paść. Tak się czasem dzieje, musimy to poprawić.
- Wiem, że trener ma do mnie zaufanie, wszystko mi jedno co mówią ludzie. Jestem pewny siebie i bardzo szczęśliwy.
Natan
- Drużyna zagrała wielki mecz, jestem bardzo szczęśliwy z powodu mojej pierwszej bramki. Zdobyliśmy punkt, a tutaj jest o to bardzo trudno.
- To już siedem meczów z rzędu bez porażki, nasza praca przynosi efekty. Myślę, że możemy marzyć o grze w Lidze Mistrzów. Ja przyszedłem tu żeby marzyć.
Pellegrini
- Do ostatniego momentu staraliśmy się o zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że będą odczuwać trudy spotkania z Atlético w ostatnich minutach. Myślę, że mogliśmy im wyrządzić krzywdę, ale zabrakło nam konkretów.
- Barça ma ryzykowny sposób obrony, ale jest pierwsza, jest w finale Pucharu Króla, w Lidze Mistrzów... Tracą bardzo mało piłek i ciężko jest do tego doprowadzić.
Hansi Flick
- Powiedziałem piłkarzom, że mamy jedno spotkanie mniej i punkt więcej. Drużyna dała z siebie wszystko i chciała strzelić kolejną bramkę, ale nie udało się. Nie mieliśmy szczęścia przed bramką, jestem zadowolony z tego co widziałem w drugiej połowie.
- Musisz akceptować dni, w których nie strzelasz goli. Trzeba myśleć pozytywnie, ważne że próbowaliśmy wszystkiego.
Komentarze (16)