Barcelona zamyka jutro sezon meczem z Athletikiem. Mimo niechęci Basków do katalońskiego klubu drużyna Los Leónes ma zrobić szpaler Blaugranie.
Takie doniesienia przedstawia dziennik Marca. W szatni Athleticu nie ma wątpliwości, że mistrz zasługuje na uznanie, choć tytuł zdobył dwie kolejki wcześniej. Tym samym Barça zostanie uhonorowana w wyjątkowych okolicznościach na San Mamés. Wcześniej szpaler Blaugranie zrobili też gracze Villarrealu.
Jak informuje Marca, Athletic liczy, że Barcelona też będzie miała swój udział w pożegnaniu Oscara De Marcosa. Ten legendarny zawodnik baskijskiego klubu kończy karierę po tym sezonie, więc spotkanie z Blaugraną będzie dla niego ostatnim w zawodowym futbolu. To on ma być głównym bohaterem jutrzejszego wieczoru na San Mamés. Zobaczymy, czy Barça też uhonoruje De Marcosa, który rozegrał dla Athleticu 572 mecze.
Komentarze (2)