Ostatni hołd dla Barcelony

Dariusz Maruszczak

25 maja 2025, 06:30

Marca

2 komentarze

Fot. Getty Images

Barcelona zamyka jutro sezon meczem z Athletikiem. Mimo niechęci Basków do katalońskiego klubu drużyna Los Leónes ma zrobić szpaler Blaugranie.

Takie doniesienia przedstawia dziennik Marca. W szatni Athleticu nie ma wątpliwości, że mistrz zasługuje na uznanie, choć tytuł zdobył dwie kolejki wcześniej. Tym samym Barça zostanie uhonorowana w wyjątkowych okolicznościach na San Mamés. Wcześniej szpaler Blaugranie zrobili też gracze Villarrealu.

Jak informuje Marca, Athletic liczy, że Barcelona też będzie miała swój udział w pożegnaniu Oscara De Marcosa. Ten legendarny zawodnik baskijskiego klubu kończy karierę po tym sezonie, więc spotkanie z Blaugraną będzie dla niego ostatnim w zawodowym futbolu. To on ma być głównym bohaterem jutrzejszego wieczoru na San Mamés. Zobaczymy, czy Barça też uhonoruje De Marcosa, który rozegrał dla Athleticu 572 mecze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze