Prawie komplet na treningu
Zespół Barcelony odbył swój drugi trening po fantastycznym meczu z Getafe. Frank Rijkaard miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników pierwszego składu, zabrakło jedynie kontuzjowanych Bellettiego, Motty i Edmílsona. Dzisiejsza sesja była prowadzona pod kątem zbliżającego się spotkania na Madrigal z Villarreal.
W piątkowym treningu uczestniczył Ronaldinho, który zmagał się ostatnio z chorobą i nie wystątpił w meczu z Majorką i Getafe. Sesję treningową zapoczątkowała zwykła rozgrzewka i ćwiczenia związane z kontrolą piłki. Następnie zespół trenował strzały na bramkę poprzedzone dryblingiem.
Na koniec trenerzy podzielili piłkarzy na dwa zespoły. Niebieski reprezentowali Valdés, Oleguer, Thuram, Puyol, Gio, Giuly, Iniesta, Ezquerro, Gudjohnsen i Eto'o, żółty Jorquera, Zambrotta, Márquez, Sylvinho, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Saviola i jeden z klubowych lekarzy - Albert Roca. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem niebieskich 3:1, a gole strzelali Eto'o (2), Ezquerro i Saviola.
[źródło: FCBarcelona.com]
W piątkowym treningu uczestniczył Ronaldinho, który zmagał się ostatnio z chorobą i nie wystątpił w meczu z Majorką i Getafe. Sesję treningową zapoczątkowała zwykła rozgrzewka i ćwiczenia związane z kontrolą piłki. Następnie zespół trenował strzały na bramkę poprzedzone dryblingiem.
Na koniec trenerzy podzielili piłkarzy na dwa zespoły. Niebieski reprezentowali Valdés, Oleguer, Thuram, Puyol, Gio, Giuly, Iniesta, Ezquerro, Gudjohnsen i Eto'o, żółty Jorquera, Zambrotta, Márquez, Sylvinho, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Saviola i jeden z klubowych lekarzy - Albert Roca. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem niebieskich 3:1, a gole strzelali Eto'o (2), Ezquerro i Saviola.
[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)