Prawie komplet na treningu

Looky

20 kwietnia 2007, 15:46

Brak komentarzy
Zespół Barcelony odbył swój drugi trening po fantastycznym meczu z Getafe. Frank Rijkaard miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników pierwszego składu, zabrakło jedynie kontuzjowanych Bellettiego, Motty i Edmílsona. Dzisiejsza sesja była prowadzona pod kątem zbliżającego się spotkania na Madrigal z Villarreal.

W piątkowym treningu uczestniczył Ronaldinho, który zmagał się ostatnio z chorobą i nie wystątpił w meczu z Majorką i Getafe. Sesję treningową zapoczątkowała zwykła rozgrzewka i ćwiczenia związane z kontrolą piłki. Następnie zespół trenował strzały na bramkę poprzedzone dryblingiem.

Na koniec trenerzy podzielili piłkarzy na dwa zespoły. Niebieski reprezentowali Valdés, Oleguer, Thuram, Puyol, Gio, Giuly, Iniesta, Ezquerro, Gudjohnsen i Eto'o, żółty Jorquera, Zambrotta, Márquez, Sylvinho, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Saviola i jeden z klubowych lekarzy - Albert Roca. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem niebieskich 3:1, a gole strzelali Eto'o (2), Ezquerro i Saviola.

[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze