Agent Savioli: To jakiś żart

Looky

26 kwietnia 2007, 20:14

Brak komentarzy
Niemałego zamieszania narobili dzisiaj dziennikarze gazety "Marca" pisząc, iż Javier Saviola dogadał się z władzami Realu Madryt i latem zasili klub ze stolicy Hiszpanii. Czy ta informacja miała jedynie wprowadzić zamieszanie w szeregach Barcelony? Całkiem możliwe, bo tymczasem agent zawodnika, Diego Queiruga nic nie wie o rzekomym porozumieniu i nazywa rzeczy po imieniu.

"To jakiś żart albo po prostu kłamstwo. W tej chwili Saviola myśli tylko o tym, by jak najlepiej zaprezentować się w końcówce sezonu" - uciął wszelkie doniesienia prasy.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze