Agent Savioli: To jakiś żart
Niemałego zamieszania narobili dzisiaj dziennikarze gazety "Marca" pisząc, iż Javier Saviola dogadał się z władzami Realu Madryt i latem zasili klub ze stolicy Hiszpanii. Czy ta informacja miała jedynie wprowadzić zamieszanie w szeregach Barcelony? Całkiem możliwe, bo tymczasem agent zawodnika, Diego Queiruga nic nie wie o rzekomym porozumieniu i nazywa rzeczy po imieniu.
"To jakiś żart albo po prostu kłamstwo. W tej chwili Saviola myśli tylko o tym, by jak najlepiej zaprezentować się w końcówce sezonu" - uciął wszelkie doniesienia prasy.
[źródło: Goal]
"To jakiś żart albo po prostu kłamstwo. W tej chwili Saviola myśli tylko o tym, by jak najlepiej zaprezentować się w końcówce sezonu" - uciął wszelkie doniesienia prasy.
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)