Maxi o swoim powrocie do Barçy

Yaro

3 maja 2007, 12:55

Brak komentarzy
Maxi López, Argentyńczyk grający obecnie w klubie RCD Mallorca, wyraził wczoraj przekonanie, że chciałby strzelić kilka bramek bezpośrednim rywalom Barçy w walce o tytuł mistrza Hiszpanii. Piłkarz ma nadzieję na zwrócenie uwagi Txikiego, aby już w nowym sezonie móc zdobywać gole dla Dumy Katalonii. Gracz wypożyczony z FC Barcelony wyraził swoje przemyślenia w radiowym programie "La Graderia".

Drużyna z Balearów ma przed sobą potyczki z wszystkimi drużynami, które wciąż liczą się w bezpośredniej walce z Barceloną o prymat w Hiszpanii. Spotkanie z Valencią zaplanowane jest na 35. kolejkę, z Sevillą na 37., a z Realem na ostatnią ligową turę spotkań. Maxiego nie zraża fakt, że w stolicy Katalonii niewiele się o nim mówi, ma jednak nadzieję na grę w bordowo-granatowym trykocie Barçy, gdyż po zakończeniu obecnego sezonu powróci do klubu, z którym wciąż wiąże go umowa (do 2009 roku).

López komplementował młodych ofensywnych graczy Barçy - Leo Messiego i Bojana Krkicia, jednak najwięcej uwagi poświęcił swojemu rodakowi - Javierowi Savioli. "Saviola jest profesjonalistą w każdym calu, dla którego liczy się każdy występ. W Barçy nie brakuje świetnych napastników, jestem jednak przekonany, że Javier daje z siebie 100% możliwości, gdy tylko otrzymuje szansę gry."

[źródło: Mundo Deportivoç]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze