Messi: Barça jest częścią mnie
Argentyński napastnik FC Barcelony - Lionel Messi na łamach czasopisma UEFA powtórzył to co mówił już wielokrotnie - stwierdził on bowiem, iż FC Barcelona to klub, którego nie chce zamieniać na inny.
"Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie gry dla innego zespołu niż Barcelona, to tutaj - w stolicy Katalonii nauczyłem się grać w piłkę. Jak dotychczas jestem szczęśliwy z obrotu spraw.", powiedział zwolennik niemalże wszystkich argentyńskich dzieci.
Jednak wypowiedzi Messiego nie skończyły się na tym. W dalszym ciągu wywiadu Leo powiedział parę słów na temat jego gola z Getafe oraz na temat jego przyszłości. "Mam jeszcze wiele lat kontraktu z Barçą, tutaj dorastałem. Ten klub jest po prostu częścią mnie.", stwierdził Leo.
Gola z Getafe Lionel nazwał "najładniejszym" w jego karierze, jednocześnie przyznając, iż "Przypominał on bardzo tego, którego strzelił Maradona w 1986 roku."
Niemniej jednak ‘Cudowne Dziecko' pamięta, aby nie bujać w obłokach. Młody napastnik Albiseleste słyszał o komplementach, które określały go najlepszym piłkarzem na ziemi, na to odpowiedział: "Maradona był najlepszym piłkarzem w całej historii futbolu - to nie ulega wątpliwości. Osobiście uważam się za dobrego piłkarza, jednak jakby powiedział to Ronaldinho - muszę pozostać sobą.", wyjaśnił Messi. Na koniec powiedział: "Mam kilka przykładów wielkich piłkarzy, próbuje ich naśladować, chęć dorównania im daje mi dodatkową motywację - jednak muszę pozostać sobą - Lionelem Messim", zakończył.
[źródło: Sport]
"Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie gry dla innego zespołu niż Barcelona, to tutaj - w stolicy Katalonii nauczyłem się grać w piłkę. Jak dotychczas jestem szczęśliwy z obrotu spraw.", powiedział zwolennik niemalże wszystkich argentyńskich dzieci.
Jednak wypowiedzi Messiego nie skończyły się na tym. W dalszym ciągu wywiadu Leo powiedział parę słów na temat jego gola z Getafe oraz na temat jego przyszłości. "Mam jeszcze wiele lat kontraktu z Barçą, tutaj dorastałem. Ten klub jest po prostu częścią mnie.", stwierdził Leo.
Gola z Getafe Lionel nazwał "najładniejszym" w jego karierze, jednocześnie przyznając, iż "Przypominał on bardzo tego, którego strzelił Maradona w 1986 roku."
Niemniej jednak ‘Cudowne Dziecko' pamięta, aby nie bujać w obłokach. Młody napastnik Albiseleste słyszał o komplementach, które określały go najlepszym piłkarzem na ziemi, na to odpowiedział: "Maradona był najlepszym piłkarzem w całej historii futbolu - to nie ulega wątpliwości. Osobiście uważam się za dobrego piłkarza, jednak jakby powiedział to Ronaldinho - muszę pozostać sobą.", wyjaśnił Messi. Na koniec powiedział: "Mam kilka przykładów wielkich piłkarzy, próbuje ich naśladować, chęć dorównania im daje mi dodatkową motywację - jednak muszę pozostać sobą - Lionelem Messim", zakończył.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)