Rijkaard: Zagraliśmy dobry mecz

Looky

6 maja 2007, 00:00

Brak komentarzy
Na pomeczowej konferencji prasowej Frank Rijkaard zaznaczył, że jego podopieczni nie będą oglądać się na wynik jutrzejszego spotkania Real-Sevilla. "Zagraliśmy dobry mecz i osiągnęliśmy dobry wynik. Zobaczymy co stanie się jutro" - podkreślił w kontekście pojedynku zamykającego 33. kolejkę gier La Liga.

"W pierwszej połowie, mimo że przeciwnik skutecznie się bronił, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Po zmianie stron i bramce na 1:0, rywal nieco się otworzył, mieliśmy więc więcej okazji, by skutecznie rozgrywać piłkę" - dodał. Rijkaard komplementował Ronaldinho doceniając jego wkład w korzystny wynik (dwie asysty) i podkreślił dobrą grę całej drużyny.

[źródło: Sport/FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze