Rijkaard: Zagraliśmy dobry mecz
Na pomeczowej konferencji prasowej Frank Rijkaard zaznaczył, że jego podopieczni nie będą oglądać się na wynik jutrzejszego spotkania Real-Sevilla. "Zagraliśmy dobry mecz i osiągnęliśmy dobry wynik. Zobaczymy co stanie się jutro" - podkreślił w kontekście pojedynku zamykającego 33. kolejkę gier La Liga.
"W pierwszej połowie, mimo że przeciwnik skutecznie się bronił, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Po zmianie stron i bramce na 1:0, rywal nieco się otworzył, mieliśmy więc więcej okazji, by skutecznie rozgrywać piłkę" - dodał. Rijkaard komplementował Ronaldinho doceniając jego wkład w korzystny wynik (dwie asysty) i podkreślił dobrą grę całej drużyny.
[źródło: Sport/FCBarcelona.com]
"W pierwszej połowie, mimo że przeciwnik skutecznie się bronił, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Po zmianie stron i bramce na 1:0, rywal nieco się otworzył, mieliśmy więc więcej okazji, by skutecznie rozgrywać piłkę" - dodał. Rijkaard komplementował Ronaldinho doceniając jego wkład w korzystny wynik (dwie asysty) i podkreślił dobrą grę całej drużyny.
[źródło: Sport/FCBarcelona.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)