Nasi bordowo-granatowi
Najważniejszy moment w życiu kibica to ten, kiedy drużyna przegrywa. Nad zwycięstwami nikt się nie zastanawia, wszyscy wznoszą jedynie ręce ku górze w geście radości. Kiedy drużyna przegrywa zaczynają się pretensje i nadmierne emocje. I wtedy właśnie kibic dostaje szansę udowodnić swoją wartość. Udowodnić, że wierzy w swój klub do samego końca. Oto nowy felieton Oskara Kaczmarczyka, który dotyka problemu, z którym ostatnio mamy do czynienia. Nasza drużyna gra słabo.
Felieton
Felieton
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)