Nasi bordowo-granatowi

IceMan

18 maja 2007, 08:15

Brak komentarzy
Najważniejszy moment w życiu kibica to ten, kiedy drużyna przegrywa. Nad zwycięstwami nikt się nie zastanawia, wszyscy wznoszą jedynie ręce ku górze w geście radości. Kiedy drużyna przegrywa zaczynają się pretensje i nadmierne emocje. I wtedy właśnie kibic dostaje szansę udowodnić swoją wartość. Udowodnić, że wierzy w swój klub do samego końca. Oto nowy felieton Oskara Kaczmarczyka, który dotyka problemu, z którym ostatnio mamy do czynienia. Nasza drużyna gra słabo.

Felieton
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze