Barça negocjuje z Henrym!

Kuba

2 czerwca 2007, 08:54

Brak komentarzy
Dzień po dniu, godzina po godzinie Henry jest coraz to bardziej naciskany przez włodarzy Barcelony. Czy to kolejne plotki czy tym razem co innego? Tego nie wiadomo, faktem jest, iż obie strony rozpoczęły negocjacje - informuje "Mudno Deportivo".

Hiszpańskie dzienniki sportowe o zainteresowaniu osobą Henry'ego przez Azulgranę informowały pod koniec kwietnia. Najprawdopodobniej wtedy włodarze Barçy rozpoczęli poważne rozmowy na temat transferu francuskiego napastnika z jego agentem - Jerome Andersonem. Po negocjacjach Arsenal zezwolił swojemu najlepszemu napastnikowi na podjęcie własnej decyzji.

W tej chwili wiceprezydent Barçy - Ferran Soriano oraz sekretarz techniczny - Txiki Begiristain starają się o sprowadzenie na Camp Nou Francuza. Mają oni olbrzymią nadzieję, że tym razem negocjacje nie skończą się tak jak w zeszłym roku.

Pomysł sprowadzenia Thierry'ego narodził się w zeszłym roku. Wtedy planowano podpisać z nim kontrakt na trzy lata - i tutaj pojawia się problem - zeszłego lata Titi miał 29. lat, natomiast w chwili obecnej ma trzydzieści.

Wiek - jest to cecha, która martwi Cules. Niemniej jednak większość z nich jest za podpisaniem trzy, a nawet czteroletniego kontraktu. FC Barcelona zabezpieczyłaby się w jeden sposób. Podpisując trzyletni kontrakt umieściłaby w nim możliwość przedłużenia na kolejne lata. Na pewno nikt nie chciałby powtórki sytuacji, która miała miejsce gdy z klubu odchodził Henrik Larsson.

Kto wie, być może w tym roku Thierry Henry trafi na Camp Nou... Jeśli wierzyć gazetom stwierdzić można, iż do finalizacji transferu pozostało niewiele...

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze