Eto'o: Nie opuszczę Barcelony

Macias

8 czerwca 2007, 22:04

Brak komentarzy
Samuel Eto'o w odpowiedzi na liczne pytania na temat jego przyszłości upiera się, że nie opuści Barcelony, mimo, że jego nazwisko niejednokrotnie pojawia się na liście życzeń czołowych klubów europejskich.

Kameruńczyk wypowiedział się także na temat jutrzejszego meczu z Espanyolem. Eto'o uważa bowiem, że pojedynek derbowy będzie miał ogromne znaczenie w walce o mistrzostwo ligi. "Zwycięstwo w jutrzejszym meczu byłoby niezwykle cenne" - powiedział Eto'o zaznaczając jednocześnie, że zdobycie tytułu nie zależy wyłącznie od Barçy.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze