Eto'o: Nie opuszczę Barcelony
Samuel Eto'o w odpowiedzi na liczne pytania na temat jego przyszłości upiera się, że nie opuści Barcelony, mimo, że jego nazwisko niejednokrotnie pojawia się na liście życzeń czołowych klubów europejskich.
Kameruńczyk wypowiedział się także na temat jutrzejszego meczu z Espanyolem. Eto'o uważa bowiem, że pojedynek derbowy będzie miał ogromne znaczenie w walce o mistrzostwo ligi. "Zwycięstwo w jutrzejszym meczu byłoby niezwykle cenne" - powiedział Eto'o zaznaczając jednocześnie, że zdobycie tytułu nie zależy wyłącznie od Barçy.
[źródło: Sport]
Kameruńczyk wypowiedział się także na temat jutrzejszego meczu z Espanyolem. Eto'o uważa bowiem, że pojedynek derbowy będzie miał ogromne znaczenie w walce o mistrzostwo ligi. "Zwycięstwo w jutrzejszym meczu byłoby niezwykle cenne" - powiedział Eto'o zaznaczając jednocześnie, że zdobycie tytułu nie zależy wyłącznie od Barçy.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)