Thuram krytykuje postawę Calderona

Looky

14 czerwca 2007, 22:25

Brak komentarzy
Lilian Thuram nie szczędził krytycznych słów skierowanych w stronę Ramona Calderona, który po remisie Realu z Zaragozą świętował tak jakby "Królewscy" już byli mistrzami. "Uważam, ze taka radość wespół z fanami klubu była nie na miejscu. To wyraźny brak szacunki dla Majorki. Pamiętajmy, że do rozegrania pozostał jeden mecz i wszystko jest jeszcze możliwe" - mówił Francuz.

Thuram powiedział także kilka słów na temat swojego rodaka - Thierry'ego Henry, który może zasilić Barcelonę tego lata. "To oczywiście wspaniały zawodnik, który był blisko Barçy już rok temu. Wierzę, że zasili tę drużynę" - dodał.

Francuski dziennik "L'Equipe" informował dziś, iż Barcelona i Arsenal zasiadły do negocjacji odnośnie przeprowadzki Henry'ego do stolicy Katalonii.

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze