Saviola: Źle mnie potraktowano
Po sześciu latach z klubu odchodzi Javier Saviola. Argentyńczyk nie jest zadowolony z tego niepomyślnego dla katalońskiej drużyny sezonu.
"Nie potraktowali mnie zbyt dobrze, ale to ich sprawa" - powiedział 25-letni zawodnik.
"Może mieli ku temu jakieś powody. Ja opuszczam Barcelonę z czystym sumieniem. W każdym meczu starałem się dać z siebie wszystko".
Saviola ma także żal do trenera Rijkaarda o to, że ten nie dał mu szansy występu na Camp Nou z Espanyolem, przez co nie mógł się pożegnać z kibicami.
"To mnie zabolało. Miałem nadzieję pożegnać się z fanami po tych sześciu latach. Miał to być taki miły gest z mojej strony".
Napastnik Barcelony na koniec dodał, że klub oferował mu przedłużenie kontraktu, jednak zdecydował się na opuszczenie szeregów Blaugrany.
Przypomnijmy, że Argentyńczyk na Camp Nou trafił z River Plate aż za 15 milionów funtów. Odkąd w klubie zaczął pracować Rijkaard sytuacja Savioli znacznie się pogorszyła. Holender nie miał w swoich planach miejsca dla Javiera, przez co Barcelona zdecydowała się na jego wypożyczenie do Monaco, zaś później do Sevilli. Ostatni sezon przesiedział głównie na ławce rezerwowych.
[źródło: Eurosport]
"Nie potraktowali mnie zbyt dobrze, ale to ich sprawa" - powiedział 25-letni zawodnik.
"Może mieli ku temu jakieś powody. Ja opuszczam Barcelonę z czystym sumieniem. W każdym meczu starałem się dać z siebie wszystko".
Saviola ma także żal do trenera Rijkaarda o to, że ten nie dał mu szansy występu na Camp Nou z Espanyolem, przez co nie mógł się pożegnać z kibicami.
"To mnie zabolało. Miałem nadzieję pożegnać się z fanami po tych sześciu latach. Miał to być taki miły gest z mojej strony".
Napastnik Barcelony na koniec dodał, że klub oferował mu przedłużenie kontraktu, jednak zdecydował się na opuszczenie szeregów Blaugrany.
Przypomnijmy, że Argentyńczyk na Camp Nou trafił z River Plate aż za 15 milionów funtów. Odkąd w klubie zaczął pracować Rijkaard sytuacja Savioli znacznie się pogorszyła. Holender nie miał w swoich planach miejsca dla Javiera, przez co Barcelona zdecydowała się na jego wypożyczenie do Monaco, zaś później do Sevilli. Ostatni sezon przesiedział głównie na ławce rezerwowych.
[źródło: Eurosport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)