Saviola: Źle mnie potraktowano

Theo

18 czerwca 2007, 19:08

Brak komentarzy
Po sześciu latach z klubu odchodzi Javier Saviola. Argentyńczyk nie jest zadowolony z tego niepomyślnego dla katalońskiej drużyny sezonu.

"Nie potraktowali mnie zbyt dobrze, ale to ich sprawa" - powiedział 25-letni zawodnik.

"Może mieli ku temu jakieś powody. Ja opuszczam Barcelonę z czystym sumieniem. W każdym meczu starałem się dać z siebie wszystko".

Saviola ma także żal do trenera Rijkaarda o to, że ten nie dał mu szansy występu na Camp Nou z Espanyolem, przez co nie mógł się pożegnać z kibicami.

"To mnie zabolało. Miałem nadzieję pożegnać się z fanami po tych sześciu latach. Miał to być taki miły gest z mojej strony".

Napastnik Barcelony na koniec dodał, że klub oferował mu przedłużenie kontraktu, jednak zdecydował się na opuszczenie szeregów Blaugrany.

Przypomnijmy, że Argentyńczyk na Camp Nou trafił z River Plate aż za 15 milionów funtów. Odkąd w klubie zaczął pracować Rijkaard sytuacja Savioli znacznie się pogorszyła. Holender nie miał w swoich planach miejsca dla Javiera, przez co Barcelona zdecydowała się na jego wypożyczenie do Monaco, zaś później do Sevilli. Ostatni sezon przesiedział głównie na ławce rezerwowych.

[źródło: Eurosport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze