Henry potwierdza na łamach L'Equipe

Kuba

23 czerwca 2007, 09:14

Brak komentarzy
Stało się! Jak już zapewne większość ludzi związanych z piłką nożną wie - Thierry Henry opuścił Arsenal Londyn i od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Barçy. Były napastnik Arsenalu w Londynie spędził osiem lat, cały czas był pod opieką Arsene'a Wengera. Oto co powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe" Francuz: "Kontrakt nie został jeszcze podpisany, niemniej jednak wszystko powiedziane zostało w piątek wieczorem".

"W poniedziałek poddam się testom medycznym i to by było tyle. Tak, wybrałem Barçę. Z katalońskim klubem podpiszę czteroletni kontrakt. Piłka nożna jest sportem, w którym niczego nie da się przewidzieć. Moim nowym szkoleniowcem będzie Frank Rijkaard, który jest jednym z moich wzorów do naśladowania" - potwierdził najlepszy strzelec Arsenalu.

[źródło: L'Equipe]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze