W Osasunie wszyscy zdrowieją
W dzisiejszym treningu Osasuny uczestniczyli Josetxo, Corrales i Dady. Pierwszy be żadnych problemów znosił dwugodzinny wysiłek i otrzymał zgodę sztabu medycznego na powrót na plac gry. Jest już zatem do dyspozycji ‘Cuco' Zigandy.
Corrals, przejdzie jeszcze dodatkowe badania, a z Dady wrócił ze spotkania reprezentacji (Republika Zielonego Przylądka). Trening naszych najbliższych ligowych przeciwników składał się z biegów, strzałów na bramkę i meczu kontrolnego. Zdrów jest też Delporte, który w poprzednią sobotę nabawił się lekkiego urazu podczas meczu z FC Toulouse. Francuz powinien być gotów już na spotkanie z Barçą.
[źródło: Sport]
Corrals, przejdzie jeszcze dodatkowe badania, a z Dady wrócił ze spotkania reprezentacji (Republika Zielonego Przylądka). Trening naszych najbliższych ligowych przeciwników składał się z biegów, strzałów na bramkę i meczu kontrolnego. Zdrów jest też Delporte, który w poprzednią sobotę nabawił się lekkiego urazu podczas meczu z FC Toulouse. Francuz powinien być gotów już na spotkanie z Barçą.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)