W Osasunie wszyscy zdrowieją

lichy

12 września 2007, 09:51

Brak komentarzy
W dzisiejszym treningu Osasuny uczestniczyli Josetxo, Corrales i Dady. Pierwszy be żadnych problemów znosił dwugodzinny wysiłek i otrzymał zgodę sztabu medycznego na powrót na plac gry. Jest już zatem do dyspozycji ‘Cuco' Zigandy.

Corrals, przejdzie jeszcze dodatkowe badania, a z Dady wrócił ze spotkania reprezentacji (Republika Zielonego Przylądka). Trening naszych najbliższych ligowych przeciwników składał się z biegów, strzałów na bramkę i meczu kontrolnego. Zdrów jest też Delporte, który w poprzednią sobotę nabawił się lekkiego urazu podczas meczu z FC Toulouse. Francuz powinien być gotów już na spotkanie z Barçą.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze