Yaya Toure już biega

Looky

12 października 2007, 12:04

Brak komentarzy
Dobre wieści napływają z mocno okrojonego zespołu Barcelony. Yaya Toure pojawił się wczoraj na treningowym boisku w La Masia i zaczął nawet truchtać. Nie trwało to długo, lecz wystarczyło, by z uśmiechem na ustach stwierdzić, iż rehabilitacja reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej przebiega pomyślnie i termin czterech tygodni absencji nie ulegnie zmianie. Były gracz Monaco doznał urazu w spotkaniu z Levante.

Program powrotu do zdrowia realizuje także Zambrotta, który wczoraj również wziął udział w zajęciach na La Masia. Włoch wykonywał różne ćwiczenia i pracował bardziej intensywnie niż Toure. Przypomnijmy, że doznał on kontuzji cztery dni wcześniej, w spotkaniu z Realem Zaragoza.

Na terenie Camp Nou pojawił się wczoraj również Rafa Márquez (kontuzjowany w meczu z VfB Stuttgart). Meksykanin pracował pod okiem fizjoterapeuty wewnątrz kompleksu.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze