Czas reprezentacyjnych powołań

Looky

4 listopada 2007, 13:17

Brak komentarzy
Wkrótce ponownie będziemy emocjonować się meczami el. ME, a mieszkańcy Ameryki Południowej skupieni będą na rywalizacji swoich drużyn narodowych w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2010. Póki co ze składu Barçy powołanych zostało trzech piłkarzy, choć nikt nie ma wątpliwości, iż będzie ich zdecydowanie więcej.

Gabriel Milito, Leo Messi i Ronaldinho - żadnego z tych graczy Frank Rijkaard nie będzie miał do dyspozycji w meczu 1/16 Copa del Rey, który 13 listopada Barça rozegra na boisku Alcoyano.

Argentyna 17 listopada zmierzy się z Boliwią, a trzy dni później zagra w Bogocie z Kolumbią. Brazylijczycy z kolei 18 listopada w Limie stawią czoła Peruwiańczykom, by 21 listopada w Sao Paulo stanąć do konforntacji z Urugwajem.

Europejscy kadrowicze Barcelony otrzymają reprezentacyjne powołania w najbliższych dniach. W tym miesiącu drużyny Starego Kontynentu zmierzą się ze sobą w ostatniej fazie eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze