Bojan królem strzelców na treningu

Kuba

6 grudnia 2007, 16:48

Brak komentarzy
Zbliżający się powrót Eto'o, może sprawić, iż Bojan Krkic, będzie grał bardzo rzadko lub wcale. Niemniej jednak zawsze kiedy młody Hiszpan ma okazję, pokazuje iż strzelanie bramek to jego przeznaczenie.

Krkic był główną postacią dzisiejszego treningu. Frank Rijkaard podzielił piłkarzy na cztery zespoły. Każda drużyna składała się z pięciu zawodników. W "zielonym" zespole wystąpili Marc Martínez, Milito, Xavi, Thuram i Ronaldinho; kolor pomarańczowy reprezentowali Jorquera, Puyol, Eto'o, Ezquerro i Gudjohnsen; kolor żółty przypadł w udziale Jordiemu, Edmílsonowi, Deco, Messiemu i Zambrottcie; natomiast drużyna bez żadnego koloru złożona została z następujących zawodników: Valdés, Abidal, Iniesta, Sylvinho i Bojan.

W meczu, w którym ten ostatni zespół mierzył się z teamem "pomarańczowych", Bojan Krkic popisał się znakomitymi umiejętnościami strzeleckimi. Młodzian strzelił cztery bramki, a jego zespół wygrał 4:0.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze