Ronaldinho, Eto'o, Messi - tego chcą kibice

Kuba

8 grudnia 2007, 09:54

Brak komentarzy
Jeżeli Frank Rijkaard jest zadowolony z postawy Ronaldinho w tym tygodniu, zdecyduje się zaryzykować i wystawi Samuela Eto'o oraz zagra Messi, co jest niemalże pewne, wtedy znów będziemy mogli oglądać magiczne trio.

Ankieta, jaką przeprowadził kataloński dziennik "SPORT" jednoznacznie wskazuje na to, czego chcą kibice Barçy. Większość z nich chce, aby w od pierwszej minuty wystąpili Ronaldinho, Eto'o, Messi - dokładnie 42% jest za takim ustawieniem ataku.

Czytelnicy nie zapomnieli także o, Bojanie który miałbym tworzyć trio z Eto'o i Messim - taka taktyka znalazła poparcie 26% kibiców, 18% uzyskała trójka Iniesta, Bojan, Messi. Biorąc pod uwagę głosy kibiców nie trudno zauważyć, iż najwięcej zaufania u kibiców ma Messi, który znalazł się w każdym ustawieniu.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze