Crosas: Benzema pytał o Barcelonę
Wypożyczony do Olympique Lyon Marc Crosas w krótkim wywiadzie udzielonym dla "Mundo Deportivo" powiedział, że Karim Benzema dopytuje się o szczegóły życia w stolicy Katalonii. W ostatnich tygodniach katalońska prasa pisała, iż młody napastnik znajduje się na liście życzeń Azulgrany.
"Pytał mnie o Barçę, ale wiele mu nie powiedziałem. Co takiego mógłbym mu przekazać czego sam nie wie? Nie wchodziliśmy w szczegóły" - komentuje.
Crosas koncentruje się na grze w nowym klubie i w tej chwili nie myśli o powrocie do Barcelony. "Koncentruję się jedynie na Olympique, jednak nie gram tak jakbym występował tu przez całą karierę. Co będzie to będzie. Wszystko stało się bardzo szybko. Ledwie miałem czas, aby się zaaklimatyzować, choć ludzie tutaj starają się, abym czuł się jak u siebie w domu".
"Ciężko jest jeśli chodzi o obiad, bowiem jedzą go o godzinie 19. Sądzę jednak, że się przyzwyczaję".
W Lyonie Marc Crosas spotkał byłego gracza Barcelony, Sonny'ego Andersona, który teraz pracuje w zespole mistrzów Francji. "Widziałem się z nim w środę. Życzył mi powodzenia".
"Czuję się tutaj jak w domu, bo mimo, że Lyon to miasto leżące poza granicami Hiszpanii, jest tutaj wielu Katalończyków".
[źródło: Goal]
"Pytał mnie o Barçę, ale wiele mu nie powiedziałem. Co takiego mógłbym mu przekazać czego sam nie wie? Nie wchodziliśmy w szczegóły" - komentuje.
Crosas koncentruje się na grze w nowym klubie i w tej chwili nie myśli o powrocie do Barcelony. "Koncentruję się jedynie na Olympique, jednak nie gram tak jakbym występował tu przez całą karierę. Co będzie to będzie. Wszystko stało się bardzo szybko. Ledwie miałem czas, aby się zaaklimatyzować, choć ludzie tutaj starają się, abym czuł się jak u siebie w domu".
"Ciężko jest jeśli chodzi o obiad, bowiem jedzą go o godzinie 19. Sądzę jednak, że się przyzwyczaję".
W Lyonie Marc Crosas spotkał byłego gracza Barcelony, Sonny'ego Andersona, który teraz pracuje w zespole mistrzów Francji. "Widziałem się z nim w środę. Życzył mi powodzenia".
"Czuję się tutaj jak w domu, bo mimo, że Lyon to miasto leżące poza granicami Hiszpanii, jest tutaj wielu Katalończyków".
[źródło: Goal]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)