Laporta: Kibice nie zawiedli

Kuba

1 lutego 2008, 13:06

Brak komentarzy
W wypowiedzi dla "Barça TV", prezes FC Barcelona - Joan Laporta stwierdził: "Fani zasłużyli na możliwość oglądania swojej drużyny w półfinale, awans to także ich zasługa. Ich wsparcie było bardzo potrzebne i nie zawiedli nas".

Sternik wicemistrza Hiszpanii był bardzo zadowolony z postawy Henry'ego. "Jego gol był decydujący", stwierdził Joan. Decyzję o usunięciu z boiska Pascala Cygana uznał za słuszną. "Jestem zadowolony z postawy zespołu. Zwycięstwo na pewno podniesie nasze morale", kontynuował szef klubu.

Na pytanie dotyczące gry Lionela Messiego odpowiedział: "Grał z fantazją, niemniej jednak zwycięstwo to zasługa całego zespołu".

"Ronaldinho jest w stanie zaoferować nam wiele więcej", powiedział Laporta na temat występu Brazylijczyka po wczorajszym spotkaniu.

Txiki Bergistain po meczu powiedział: "Ostatnio w drużynie nie działo się dobrze, w meczu z Villarreal zespół pokazał jednak poukładaną grę i spokój". Txiki nie chciał mówić nic o zainteresowaniu Barcelony osobą Garaya.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze