Laporta: Kibice nie zawiedli
W wypowiedzi dla "Barça TV", prezes FC Barcelona - Joan Laporta stwierdził: "Fani zasłużyli na możliwość oglądania swojej drużyny w półfinale, awans to także ich zasługa. Ich wsparcie było bardzo potrzebne i nie zawiedli nas".
Sternik wicemistrza Hiszpanii był bardzo zadowolony z postawy Henry'ego. "Jego gol był decydujący", stwierdził Joan. Decyzję o usunięciu z boiska Pascala Cygana uznał za słuszną. "Jestem zadowolony z postawy zespołu. Zwycięstwo na pewno podniesie nasze morale", kontynuował szef klubu.
Na pytanie dotyczące gry Lionela Messiego odpowiedział: "Grał z fantazją, niemniej jednak zwycięstwo to zasługa całego zespołu".
"Ronaldinho jest w stanie zaoferować nam wiele więcej", powiedział Laporta na temat występu Brazylijczyka po wczorajszym spotkaniu.
Txiki Bergistain po meczu powiedział: "Ostatnio w drużynie nie działo się dobrze, w meczu z Villarreal zespół pokazał jednak poukładaną grę i spokój". Txiki nie chciał mówić nic o zainteresowaniu Barcelony osobą Garaya.
[źródło: Mundo Deportivo]
Sternik wicemistrza Hiszpanii był bardzo zadowolony z postawy Henry'ego. "Jego gol był decydujący", stwierdził Joan. Decyzję o usunięciu z boiska Pascala Cygana uznał za słuszną. "Jestem zadowolony z postawy zespołu. Zwycięstwo na pewno podniesie nasze morale", kontynuował szef klubu.
Na pytanie dotyczące gry Lionela Messiego odpowiedział: "Grał z fantazją, niemniej jednak zwycięstwo to zasługa całego zespołu".
"Ronaldinho jest w stanie zaoferować nam wiele więcej", powiedział Laporta na temat występu Brazylijczyka po wczorajszym spotkaniu.
Txiki Bergistain po meczu powiedział: "Ostatnio w drużynie nie działo się dobrze, w meczu z Villarreal zespół pokazał jednak poukładaną grę i spokój". Txiki nie chciał mówić nic o zainteresowaniu Barcelony osobą Garaya.
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)