Messi naderwał mięsień dwugłowy uda

robertinho

4 marca 2008, 22:07

Brak komentarzy
Pierwsze doniesienia "Sportu" potwierdzają przypuszczenia o naderwaniu przez Leo Messiego mięśnia dwugłowego uda lewej nogi. Argentyńczyk ze łzami w oczach opuszczał boisko w 40. minucie co od razu sygnalizowało poważniejszy uraz.

Taka sama kontuzja przytrafiła się Argentyńczykowi w meczu z Valencią na Mestalla. Wtedy to przerwa w grze trwała od 15 grudnia do 19 stycznia.

Dziennikarzom udało się przez chwilę porozmawiać z Txikim Begiristainem, który powiedział, że okres rekonwalescencji będzie zależał od stopnia naderwania mięśnia. O ile kontuzja nie jest poważna pod względem fizycznym, to jest bardzo dużym ciosem psychicznym dla Leo.

Ostateczny werdykt lekarzy powinien pojawić się w ciągu 24 godzin.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze