Messi naderwał mięsień dwugłowy uda
Pierwsze doniesienia "Sportu" potwierdzają przypuszczenia o naderwaniu przez Leo Messiego mięśnia dwugłowego uda lewej nogi. Argentyńczyk ze łzami w oczach opuszczał boisko w 40. minucie co od razu sygnalizowało poważniejszy uraz.
Taka sama kontuzja przytrafiła się Argentyńczykowi w meczu z Valencią na Mestalla. Wtedy to przerwa w grze trwała od 15 grudnia do 19 stycznia.
Dziennikarzom udało się przez chwilę porozmawiać z Txikim Begiristainem, który powiedział, że okres rekonwalescencji będzie zależał od stopnia naderwania mięśnia. O ile kontuzja nie jest poważna pod względem fizycznym, to jest bardzo dużym ciosem psychicznym dla Leo.
Ostateczny werdykt lekarzy powinien pojawić się w ciągu 24 godzin.
[źródło: Sport]
Taka sama kontuzja przytrafiła się Argentyńczykowi w meczu z Valencią na Mestalla. Wtedy to przerwa w grze trwała od 15 grudnia do 19 stycznia.
Dziennikarzom udało się przez chwilę porozmawiać z Txikim Begiristainem, który powiedział, że okres rekonwalescencji będzie zależał od stopnia naderwania mięśnia. O ile kontuzja nie jest poważna pod względem fizycznym, to jest bardzo dużym ciosem psychicznym dla Leo.
Ostateczny werdykt lekarzy powinien pojawić się w ciągu 24 godzin.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)