Puyol: Musimy przeprosić
"Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, ale po przerwie prezentowaliśmy się zupełnie inaczej. Ciężko to na szybko przeanalizować, bowiem emocje wciąż biorą górę" - mówił po zakończeniu wczorajszego meczu Carles Puyol.
"Musimy przeprosić za to co się stało, dziś nie prezentowaliśmy się dobrze. Nie potrafię wyjaśnić tego co stało się po przerwie. Jeśli chcemy zdobywać tytuły, nie możemy dalej grać w ten sposób. Przed nami ważne spotkania i trzeba starać się odmienić los. Jeden mecz nie sprawi, że wypadniemy z gry, co nie zmienia faktu, że porażka z Betisem jest ogromnym krokiem wstecz" - kontynuował kapitan.
Barcelona straciła drugie miejsce w tabeli na rzecz Villarreal. Piłkarze "El submarino amarillo" wygrali z Atlético 3:0 i zajęli pozycję wicelidera La Liga.
[źródło: Sport]
"Musimy przeprosić za to co się stało, dziś nie prezentowaliśmy się dobrze. Nie potrafię wyjaśnić tego co stało się po przerwie. Jeśli chcemy zdobywać tytuły, nie możemy dalej grać w ten sposób. Przed nami ważne spotkania i trzeba starać się odmienić los. Jeden mecz nie sprawi, że wypadniemy z gry, co nie zmienia faktu, że porażka z Betisem jest ogromnym krokiem wstecz" - kontynuował kapitan.
Barcelona straciła drugie miejsce w tabeli na rzecz Villarreal. Piłkarze "El submarino amarillo" wygrali z Atlético 3:0 i zajęli pozycję wicelidera La Liga.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)