Laporta: Nikt nie chce wygrać ligi
"Wygląda na to, że żaden zespół nie chce wygrać ligi. Dziś byliśmy zobligowani, by zwyciężyć, ale nie wygraliśmy. Trzeba kontynuować walkę, bowiem dalej mamy szansę na tytuł" - analizował spotkanie z Getafe Joan Laporta. Prezydent odniósł się do gwizdów jakie dało się słyszeć z trybun Camp Nou: "Trzeba szanować publiczność, która reaguje na to co widzi na boisku".
"Wszystko wskazuje na to, że nikt nie chce rozstrzygnąć tej rywalizacji na swoją korzyść. Na dwóch frontach, na których rywalizujemy, wciąż wiele się może zdarzyć. Dziś zabrakło nam szczęścia" - komentował.
Laporta nie chciał poruszać tematu transferu Ronaldinho: "W tej chwili piłkarz nie jest do dyspozycji Rijkaarda, a ja nie chcę wypowiadać się o nieobecnych. To nie czas, by rozmawiać o jego odejściu. To co nas interesuje to drużyna, nadejdzie moment, by poruszać inne kwestie".
[źródło: Marca]
"Wszystko wskazuje na to, że nikt nie chce rozstrzygnąć tej rywalizacji na swoją korzyść. Na dwóch frontach, na których rywalizujemy, wciąż wiele się może zdarzyć. Dziś zabrakło nam szczęścia" - komentował.
Laporta nie chciał poruszać tematu transferu Ronaldinho: "W tej chwili piłkarz nie jest do dyspozycji Rijkaarda, a ja nie chcę wypowiadać się o nieobecnych. To nie czas, by rozmawiać o jego odejściu. To co nas interesuje to drużyna, nadejdzie moment, by poruszać inne kwestie".
[źródło: Marca]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)