Slomka po meczu Barça - Schalke

Kuba

10 kwietnia 2008, 11:37

Brak komentarzy
Trener Schalke 04, Mirko Slomka mimo wczorajszej porażki na Camp Nou, pozostaje spokojny. Jest on świadom, iż Barcelona to zespół z najwyższej półki. "Dzięki naszemu nowemu stylowi gry stworzyliśmy sobie wczoraj dużo okazji, niemniej jednak ciężko jest wygrać z Barçą", stwierdził po wczorajszym meczu szkoleniowiec niemieckiej drużyny.

"Rozegrali bardzo dobrą drugą część spotkania. My zaś stworzyliśmy sobie dużo okazji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Wszystkie zespoły, które dalej walczą w Lidze Mistrzów, mogą wygrać. Jeśli jednak w zespole Barçy w meczu z Manchesterem zagra Deco oraz Messi, dla zespołu Rijkaarda wiele rzeczy stanie się prostszych", stwierdził Slomka.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze