Slomka po meczu Barça - Schalke
Trener Schalke 04, Mirko Slomka mimo wczorajszej porażki na Camp Nou, pozostaje spokojny. Jest on świadom, iż Barcelona to zespół z najwyższej półki. "Dzięki naszemu nowemu stylowi gry stworzyliśmy sobie wczoraj dużo okazji, niemniej jednak ciężko jest wygrać z Barçą", stwierdził po wczorajszym meczu szkoleniowiec niemieckiej drużyny.
"Rozegrali bardzo dobrą drugą część spotkania. My zaś stworzyliśmy sobie dużo okazji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Wszystkie zespoły, które dalej walczą w Lidze Mistrzów, mogą wygrać. Jeśli jednak w zespole Barçy w meczu z Manchesterem zagra Deco oraz Messi, dla zespołu Rijkaarda wiele rzeczy stanie się prostszych", stwierdził Slomka.
[źródło: Sport]
"Rozegrali bardzo dobrą drugą część spotkania. My zaś stworzyliśmy sobie dużo okazji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Wszystkie zespoły, które dalej walczą w Lidze Mistrzów, mogą wygrać. Jeśli jednak w zespole Barçy w meczu z Manchesterem zagra Deco oraz Messi, dla zespołu Rijkaarda wiele rzeczy stanie się prostszych", stwierdził Slomka.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)