Ronaldinho do Milanu za 30 mln euro

Looky

11 kwietnia 2008, 10:48

Brak komentarzy
Ronaldinho coraz dalej od Barcelony. Milan "nie zasypia gruszek w popiele" i aktywnie dąży do tego, aby zakontraktować 28-letniego Brazylijczyka. W czwartek negocjacje nabrały zawrotnego tempa i zakończyły się porozumieniem, na mocy którego Gaúcho może odejść do Mediolanu za kwotę 30 mln euro. Reszta, a więc umowa zawodnika z nowym klubem, zależy od rozmów władz Milanu z napastnikiem. Jeśli obie strony dojdą do konsensusu, w przyszłym sezonie nie zobaczymy Ronaldinho grającego w bordowo-granatowych barwach.

W czwartek Ernesto Bronzetti, działacz klubu ze stolicy Lombardii, spotkał się z Txikim Begiristainem. Jeszcze we wtorek proponował on za Brazylijczyka 20 mln euro, lecz wczoraj padła kwota o 10 mln wyższa, na co przystał dyrektor techniczny Barçy. Następnie Bronzetti poprosił o spotkanie z Roberto de Assisem i Ronaldinho i otrzymał na nie zgodę. Wieczorem obaj panowie (Ernesto i De Assis) prywatnym samolotem Silvio Berlusconiego odlecieli do Mediolanu, aby w restauracji 'Gianinno' zjeść kolację z dyrektorem Milanu, Adriano Gallianim. Ten ostatni miał powiedzieć: "Ronnie i Shevchenko, na 180% w Milanie". Intencją Berlusconiego jest sfinalizowanie transakcji jeszcze przed końcem tego tygodnia.

Wszystko wskazuje na to, że Barça bierze rozwód z Ronaldinho. Zespół wciąż walczy na dwóch frontach, a ciągnąca się afera o Brazylijczyka na pewno nie pomaga skoncentrować mu się na grze.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze