Berlusconi: Ronaldinho chce przejść do Milanu
Silvio Berlusconi nie zamierza ukrywać swoich pragnień. "Ronaldinho chce przejść do Milanu i to z trzech powodów. Po pierwsze nasz zespół jest Klubowym Mistrzem Świata, po drugie w naszym składzie jest już trzech Brazylijczyków, a po trzecie każdy wie jak traktujemy naszych zawodników" - powiedział sternik Milanu dla kanału "Sky".
Berlusconi jest zdania, że prestiż jakim cieszy się AC Milan weźmie górę nad aspektem ekonomicznym. "Prawdopodobnie możemy zaoferować nieco mniejsze zarobki niż inne kluby, ale rekompensuje to fakt, iż zapewniamy więcej chwały" - komentował.
Przyszły premier włoskiego rządu w zanadrzu ma także inny wielki transfer, lecz nie ujawnił jego szczegółów: "Jest jeszcze inny gracz, który chciałby przyjść na San Siro, ale nie mogę powiedzieć nic więcej. O Ronaldinho mówi się, bowiem jego osobę znają wszyscy, ale nazwiska innego, wielkiego napastnika nie ujawnię".
[źródło: Marca]
Berlusconi jest zdania, że prestiż jakim cieszy się AC Milan weźmie górę nad aspektem ekonomicznym. "Prawdopodobnie możemy zaoferować nieco mniejsze zarobki niż inne kluby, ale rekompensuje to fakt, iż zapewniamy więcej chwały" - komentował.
Przyszły premier włoskiego rządu w zanadrzu ma także inny wielki transfer, lecz nie ujawnił jego szczegółów: "Jest jeszcze inny gracz, który chciałby przyjść na San Siro, ale nie mogę powiedzieć nic więcej. O Ronaldinho mówi się, bowiem jego osobę znają wszyscy, ale nazwiska innego, wielkiego napastnika nie ujawnię".
[źródło: Marca]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)