Pomeczowe wypowiedzi

Dylu

24 kwietnia 2008, 15:14

Brak komentarzy
Xavi zaznaczył, że jego zespół zasłużył na to by wygrać z Manchesterem United. Pomocnik Barcelony docenił dominację w całym meczu, dzięki czemu jego drużyna nadal ma szansę na grę w moskiewskim finale. Poza tym kara zawieszenia dla Carlesa Puyola i brak kontuzjowanego Ronaldinho spowodowały, iż to właśnie Xavi Hernández wyszedł na murawę z opaską kapitana zespołu.

Xavi Hernández:

"Dominowaliśmy przez cały mecz. Dobrze rozegraliśmy to spotkanie i tak właśnie chcieliśmy zagrać. Mieliśmy bardzo klarowne sytuacje."

"Wynik powinien wyglądać 1-0, ale sądzę, że to nie jest zły rezultat, mimo że nie zdobyliśmy żadnego gola. Teraz wszystko zdecyduje się tam."

"To czego chcieliśmy to zdominować mecz. To droga, jaką musimy kontynuować by osiągnąć finał."

"Na Old Trafford będą bardziej atakować. Będziemy musieli to wykorzystać, ponieważ pozostawią z tyłu większą przestrzeń."

"Dziesiątka dla publiczności. Uważam, że z taką widownią gra to przyjemność."

Samuel Eto'o:

"Zagraliśmy swoje, ale nie było goli. Wierzymy, że jesteśmy w stanie strzelić je tam."

"Jesteśmy w Barçy by wygrywać tytuły. Gramy na wysokim poziomie i zawsze musimy grać dobrze."

"To nie jest zły wynik, ponieważ mogliśmy strzelić gola, a nawet powinniśmy zdobyć dwa."

Andrés Iniesta:

"Nie wykorzystaliśmy szansy na zdobycie gola, ale sprawa awansu rozstrzygnie się na Old Trafford. Wierzę, że tam znajdziemy więcej przestrzeni."

"Podczas drugiej połowy graliśmy bardziej do przodu. Rywale byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie."

"Trudno się grało, ale uważamy, że jesteśmy o 90 minut od finału."

"Zawszę próbuję przystosować się do decyzji trenera."

"Wszyscy wiemy, co nas tam czeka. Jeśli chcemy być w finale, musimy zrobić kolejny krok."

"Czuli przed nami respekt. Próbowaliśmy grać swoje i dobrze nam to wyszło."

"Patrząc na mecz na Old Trafford, będziemy musieli wykorzystać okazje, jakie będziemy mieli."

Gaby Milito:

"Spośród wszystkich rezultatów nie uważamy tego za najlepszy wynik."

"Zagraliśmy dobry mecz. Stwarzaliśmy sobie dobre okazje do strzelenia gola."

"To spotkanie ostatecznie mi się podobało, dlatego nie mogę spekulować na temat kartek."

"Zasłużyliśmy na zwycięstwo ze względu na to, czego dokonała drużyna."

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze