Barça negocjuje z Hlebem

Barcman

5 czerwca 2008, 22:20

Brak komentarzy
Podpisanie kontraktu z Aleksandrem Hlebem może być kwestią zaledwie kilku dni. Agent Białorusina, Uli Ferber przyznał, że jego klient spotkał się z włodarzami Barcelony w sprawie omówienia warunków transferu na Camp Nou.

"Negocjacje z Barçą trwają, jednak nic nie zostało jeszcze podpisane" - wyjaśnia agent Hleba w wypowiedzi dla BBC. Wydaje się jednak, że obie strony niebawem dojdą do porozumienia.

Przyszłość Hleba będzie znana dopiero w następnym tygodniu. Wówczas pomocnik Arsenalu powróci z wakacji. Barça musi się spieszyć. Jak donoszą media, chrapkę na reprezentanta Białorusi ma również Inter Mediolan.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze