Barça negocjuje z Hlebem
Podpisanie kontraktu z Aleksandrem Hlebem może być kwestią zaledwie kilku dni. Agent Białorusina, Uli Ferber przyznał, że jego klient spotkał się z włodarzami Barcelony w sprawie omówienia warunków transferu na Camp Nou.
"Negocjacje z Barçą trwają, jednak nic nie zostało jeszcze podpisane" - wyjaśnia agent Hleba w wypowiedzi dla BBC. Wydaje się jednak, że obie strony niebawem dojdą do porozumienia.
Przyszłość Hleba będzie znana dopiero w następnym tygodniu. Wówczas pomocnik Arsenalu powróci z wakacji. Barça musi się spieszyć. Jak donoszą media, chrapkę na reprezentanta Białorusi ma również Inter Mediolan.
[źródło: Sport]
"Negocjacje z Barçą trwają, jednak nic nie zostało jeszcze podpisane" - wyjaśnia agent Hleba w wypowiedzi dla BBC. Wydaje się jednak, że obie strony niebawem dojdą do porozumienia.
Przyszłość Hleba będzie znana dopiero w następnym tygodniu. Wówczas pomocnik Arsenalu powróci z wakacji. Barça musi się spieszyć. Jak donoszą media, chrapkę na reprezentanta Białorusi ma również Inter Mediolan.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)