Gio: Marzyłem o grze w Tottenhamie
W wywiadzie udzielonym dla oficjalnej strony internetowej Tottenhamu, Giovani dos Santos powiedział, że jego "marzeniem" była gra w "tak wielkim" zespole jak klub z północnego Londynu.
Meksykanin powiedział, że drużyna 'Kogutów' jest dla niego atrakcyjna "ze względu na pasję kibiców, wielkość klubu" i to, że zespół ma szansę na rozwój. "Czuję się bardzo dobrze odkąd tu przybyłem. Każdy jest do mnie życzliwie nastawiony. Tottenham ma ambicje, wierzę że będzie się rozwijał", dodał.
Dos Santos trafił na White Hart Line za kwotę 4,7 mln funtów. Ostatecznie na jego sprzedaży Barcelona może zarobić 8,6 mln w tej samej walucie.
[źródło: Mundo Deportivo]
Meksykanin powiedział, że drużyna 'Kogutów' jest dla niego atrakcyjna "ze względu na pasję kibiców, wielkość klubu" i to, że zespół ma szansę na rozwój. "Czuję się bardzo dobrze odkąd tu przybyłem. Każdy jest do mnie życzliwie nastawiony. Tottenham ma ambicje, wierzę że będzie się rozwijał", dodał.
Dos Santos trafił na White Hart Line za kwotę 4,7 mln funtów. Ostatecznie na jego sprzedaży Barcelona może zarobić 8,6 mln w tej samej walucie.
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)