Ingla negocjuje z Wengerem

Looky

20 czerwca 2008, 19:07

Brak komentarzy
Marc Ingla przebywa obecnie w Londynie, gdzie zamierza zamknąć kwestie transferów Emmanuela Adebayora i Aleksandra Hleba. Wiceprezydent ds. sportowych Barçy rozmawia bezpośrednio z menedżerem Arsenalu, Arsenem Wengerem - poinformowało Catalunya Radio.

Obaj piłkarze od dłuższego czasu znajdują się na liście życzeń Pepa Guardioli. Zarówno Togijczyk jak i Białorusin mają być czołowymi postaciami w nowym projekcie sportowym Barcelony.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze