Tottenham chce negocjować z Barceloną

Barcman

15 sierpnia 2008, 21:06

36 komentarzy
Chociaż transfer Dimitara Berbatova do Manchesteru United wydawał się kwestią kilku godzin, to brak porozumienia z Tottenhamem w sprawie ostatecznej ceny zawodnika, może spowodować, że włodarze "Spurs" zdecydują się na rozmowy z władzami FC Barcelona w sprawie sprzedaży 27-letniego napastnika.

Popularne "Koguty" są gotowe odsprzedać Bułgara za kwotę wynoszącą nie mniej jak 30 milionów funtów (ok. 38 mln euro). Z kolei United są gotowi wyłożyć za byłego gracza Bayeru Leverkusen maksymalnie 25 milionów euro, co nie satysfakcjonuje ekipy z White Hart Lane.

"Barcelona przygląda się sytuacji piłkarza bardzo uważnie, wiemy, że chcieliby go kupić" - informują źródła bliskie Tottenhamowi. Klub z Anglii wydaje się być skłonny rozpatrzyć ofertę przygotowaną przez Barcelonę.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (36)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze