Dzień testów fizycznych

krystian

2 grudnia 2008, 13:58

17 komentarzy
Po wygranej w Sewilli, zawodnicy Barcelony wzięli dziś udział w testach fizycznych, które miały na celu sprawdzenie obecnej kondycji każdego piłkarza pierwszej drużyny.

Rano na czczo

Piłkarze musieli stawić się rano w klubie na czczo, z racji tego, że o godzinie 9 testy rozpoczęły się badaniem krwi. Zawodnicy Barçy przeszli następnie testy szybkościowe, wytrzymałościowe oraz odpornościowe. Były to trzecie w tym sezonie tego rodzaju zajęcia. Po raz pierwsze miały one miejsce na samym początku pre-sezonu, natomiast drugi raz pod koniec września.

Dwie grupy

Zawodnicy przechodzili badania w dwóch grupach. W pierwszej znajdowali się Abidal, Alves, Valdés, Jorquera, Pinto, Cáceres, Márquez, Busquets, Piqué, Xavi, Keita, Victor Sánchez oraz Puyol. Po nich serię testów przeszli Hleb, Gudjohnsen, Henry, Messi, Touré, Pedro, Eto'o i Bojan.

W zajęciach nie wzięli udziału kontuzjowani Iniesta i Milito, a także przeziębiony Sylvinho.

[źródło: FCBarcelona.cat]

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze