Dzień testów fizycznych
Po wygranej w Sewilli, zawodnicy Barcelony wzięli dziś udział w testach fizycznych, które miały na celu sprawdzenie obecnej kondycji każdego piłkarza pierwszej drużyny.
Rano na czczo
Piłkarze musieli stawić się rano w klubie na czczo, z racji tego, że o godzinie 9 testy rozpoczęły się badaniem krwi. Zawodnicy Barçy przeszli następnie testy szybkościowe, wytrzymałościowe oraz odpornościowe. Były to trzecie w tym sezonie tego rodzaju zajęcia. Po raz pierwsze miały one miejsce na samym początku pre-sezonu, natomiast drugi raz pod koniec września.
Dwie grupy
Zawodnicy przechodzili badania w dwóch grupach. W pierwszej znajdowali się Abidal, Alves, Valdés, Jorquera, Pinto, Cáceres, Márquez, Busquets, Piqué, Xavi, Keita, Victor Sánchez oraz Puyol. Po nich serię testów przeszli Hleb, Gudjohnsen, Henry, Messi, Touré, Pedro, Eto'o i Bojan.
W zajęciach nie wzięli udziału kontuzjowani Iniesta i Milito, a także przeziębiony Sylvinho.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Rano na czczo
Piłkarze musieli stawić się rano w klubie na czczo, z racji tego, że o godzinie 9 testy rozpoczęły się badaniem krwi. Zawodnicy Barçy przeszli następnie testy szybkościowe, wytrzymałościowe oraz odpornościowe. Były to trzecie w tym sezonie tego rodzaju zajęcia. Po raz pierwsze miały one miejsce na samym początku pre-sezonu, natomiast drugi raz pod koniec września.
Dwie grupy
Zawodnicy przechodzili badania w dwóch grupach. W pierwszej znajdowali się Abidal, Alves, Valdés, Jorquera, Pinto, Cáceres, Márquez, Busquets, Piqué, Xavi, Keita, Victor Sánchez oraz Puyol. Po nich serię testów przeszli Hleb, Gudjohnsen, Henry, Messi, Touré, Pedro, Eto'o i Bojan.
W zajęciach nie wzięli udziału kontuzjowani Iniesta i Milito, a także przeziębiony Sylvinho.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (17)