Eto'o: Chcę zostać w Barcelonie
Tydzień temu Samuel Eto'o powiedział dla francuskiego Sportweek, iż podjął już decyzję odnośnie swojej przyszłości, ale na razie jej nie ujawni. Teraz wiemy już, że Kameruńczyk chce pozostać na Camp Nou, o czym powiedział dla Le Parisien.
"Tydzień temu dla jednego z francuskich magazynów powiedziałem, że wiem już co chcę zrobić. To normalne, bo muszę myśleć o swojej przyszłości. Wtedy jednak nie powiedziałem jaką decyzję podjąłem. Teraz powiem: Czuję się szczęśliwy w Barcelonie i tutaj chcę kontynuować karierę. Jeśli klub chce tego samego, przedstawi mi umowę. Teraz jednak nie jest na to odpowiedni moment...", wyznał Eto'o.
[źródło: Sport]
"Tydzień temu dla jednego z francuskich magazynów powiedziałem, że wiem już co chcę zrobić. To normalne, bo muszę myśleć o swojej przyszłości. Wtedy jednak nie powiedziałem jaką decyzję podjąłem. Teraz powiem: Czuję się szczęśliwy w Barcelonie i tutaj chcę kontynuować karierę. Jeśli klub chce tego samego, przedstawi mi umowę. Teraz jednak nie jest na to odpowiedni moment...", wyznał Eto'o.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (31)