Alves i Henry z drobnymi urazami
Po wczorajszej porażce z Atlético Madryt, Barcelona dzisiejszym treningiem rozpoczęła przygotowania do środowego meczu z Mallorcą. Sesja treningowa rozpoczęła się o 11.30 i była niedostępna dla mediów. Na treningu stawili się wszyscy piłkarze za wyjątkiem Alvesa i Henry'ego, a Sylvinho oraz Messi trenowali w odosobnieniu. Czterej ww. zawodnicy spotkanie z Los Rojiblancos rozpoczęli w pierwszym składzie.
Powody nieobecności
Alves narzeka na stłuczenie lewej kostki po starciu z Simao, a Henry ma problemy ze ścięgnem w lewej nodze. Z kolei Leo Messi i Sylvinho trenowali w odosobnieniu realizując lekki trening, mający na celu powrót do 'świeżości' po ciężkiej batalii z Atlético.
Lżej trenowało także kilku innych piłkarzy (Valdés, Puyol, Xavi, Touré i Eto'o), którzy wyszli wczoraj w wyjściowym składzie.
[źródło: FCBarcelona.com]
Powody nieobecności
Alves narzeka na stłuczenie lewej kostki po starciu z Simao, a Henry ma problemy ze ścięgnem w lewej nodze. Z kolei Leo Messi i Sylvinho trenowali w odosobnieniu realizując lekki trening, mający na celu powrót do 'świeżości' po ciężkiej batalii z Atlético.
Lżej trenowało także kilku innych piłkarzy (Valdés, Puyol, Xavi, Touré i Eto'o), którzy wyszli wczoraj w wyjściowym składzie.
[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)