Zlatan latem w Barçy?

Dylu

21 marca 2009, 00:16

57 komentarzy
Zmieniamy naszą sondę! Ostatnio zapytaliśmy Was o Wasze preferencje co do potencjalnego rywala FC Barcelony w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W piątek w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par i już wiemy, że podopieczni Gaurdioli zagrają o półfinał z Bayernem Monachium. Zainteresowanych końcowymi wynikami poprzedniej ankiety odsyłamy do naszego archiwum sond

Nowa sonda dotyczy osoby Zlatana Ibrahimowica, który według doniesień włoskiej prasy chętnie opuściłby Mediolan i zasilił szeregi Dumy Katalonii. Reprezentant Szwecji narzeka na brak spektakularnych sukcesów Interu w europejskich pucharach, toteż coraz poważniej myśli o opuszczeniu San Siro, ale same chęci piłkarza nie wystarczą, gdyż transferu musi chcieć sama Barcelona. Pytanie brzmi zatem następująco: "Czy popierasz ewentualny transfer Zlatana Ibrahimovica do Barçy?"

Zapraszamy do głosowania!
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (57)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze