Beckenbauer: Barça nas upokorzyła

nikt_ważny

9 kwietnia 2009, 00:36

24 komentarze
Liderzy Bayernu Monachium wyrazili swą dezaprobatę dla gry podopiecznych Jurgena Klinsmanna. Franz Beckenbauer i Karl-Heinz Rummenige przyznali wyższość Barcelony.

"Gorszego futbolu w wykonaniu Bayernu w jego historii nigdy nie widziałem. To był pokaz, niemal upokorzenie. Barça dała nam lekcję", skomentował Beckenbauer.

"Nie mamy już szans w Lidze Mistrzów, to jasne. Musimy skoncentrować się na lidze, na tych rozgrywkach skupić nasze działania", dodał prezydent Bayernu.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (24)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze