Puyol, Alves i Busquets zagrożeni

Looky

15 kwietnia 2009, 11:19

26 komentarzy
Trzech piłkarzy Barcelony, Carles Puyol, Dani Alves i Sergio Busquets, w Lidze Mistrzów zagrożonych jest zawieszeniem z powodu kartek. Całą trójkę od przymusowej pauzy jednego meczu dzieli jedna żółta kartka, co na pewno będzie miało znaczenie w pierwszym półfinałowym pojedynku z Chelsea.

Trener Barçy musi okazać się dobrym strategiem, bowiem wiadomo, że w meczach z The Blues nie można odstawiać nogi. Kluczowymi piłkarzami są zwłaszcza Puyol i Alves, których brak w rewanżu mógłby przysporzyć Barcelonie wiele problemów.

Dobrą wiadomością jest z pewnością fakt, iż w pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku z Bayernem sprytnie trzecią żółtą kartkę otrzymał Rafa Márquez, który do spotkań półfinałowych podejdzie z czystym kontem i będzie mógł podejmować większe ryzyko. Cieszy również fakt, że w przypadku awansu do finału Ligi Mistrzów, żółte kartki nie będą miały już znaczenia i nawet jeśli w rewanżowym meczu półfinałowym zawodnik ujrzy trzeci taki kartonik, będzie mógł wystąpić w Rzymie.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (26)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze