Pedro zagra na Mestalla?

Rozwad

12 maja 2009, 14:39

15 komentarzy
Po niedzielnym spotkaniu ostatniej kolejki Segunda B, Pedro powrócił do treningów z pierwszym zespołem Barcelony. Młody skrzydłowy trenował lżej od pozostałych, a zgodnie z doniesieniami dziennikarzy, w trakcie zajęć miał odbyć długą rozmowę z drugim trenerem Tito Vilanovą. Wszystko wskazuje na to, że pod nieobecność kontuzjowanych Iniesty i Henry'ego, to Pedro zagra na lewym skrzydle w finale Copa del Rey przeciwko Athletic Bilbao.

Jak widać Guardiola najwyraźniej nie ma zamiaru zrezygnować z rotacji, jaką do tej pory stosował w tych rozgrywkach. Z wypowiedzi Victora Valdésa wynika, że szansę na występ w finale ma również Pinto, co nie będzie zaskoczeniem zważywszy na wcześniejsze wypowiedzi Pepa, którymi wyraźnie dał do zrozumienia, że w rozgrywkach Copa del Rey pierwszym bramkarzem jest Pinto.

Bardzo prawdopodobne są również występy Bojana i Cáceresa, którzy do tej pory regularnie grali w tych rozgrywkach. Niewykluczone, że także Hleb dostanie szansę, by przekonać do siebie Guardiolę i powalczyć o pozostanie w Barcelonie na kolejny sezon. Pozostaje mieć nadzieję, że Pep wie co robi, a skład, który desygnuje do gry, wywalczy dla Barçy pierwsze trofeum w tym sezonie.

[źródło: Mundo Deportivo/FCBarca.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze