Barça zaoferuje 30 mln za Younga?

nikt_ważny

20 czerwca 2009, 13:53

102 komentarze
FC Barcelona jest skłonna wyłożyć aż 30 mln euro, by zapewnić sobie usługi angielskiego napastnika, Ashleya Younga. Taką informację podał Daily Star.

Gazeta twierdzi, że zdaniem źródła bliskiego Pepa Guardioli Anglik stał się jedną ze słabości katalońskiego trenera, po odpadnięciu możliwości sprowadzenia Francka Ribéry z powodu zbyt dużej kwoty odstępnego.

Daily Star zaznacza również, iż w celu zmniejszenia kosztów do operacji może zostać włączony Aleksander Hleb. Barcelona nie otrzymała bowiem konkretnych ofert jego zakupu.

Ashley Simon Young to sprytny atakujący, który nominalnie występuje na lewym skrzydle. Oprócz tego jest w stanie grać na przeciwległej flance oraz środku ataku.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (102)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze