Zabaleta: Eto'o pasuje do City
W programie "Què has dinat?" w COM Ràdio, były piłkarz Espanyolu, a obecnie Manchesteru City, Pablo Zabaleta, mówił iż jest przekonany, że Samuel Eto'o pasowałby do zespołu Marka Hughesa.
"To oczywiste, że Eto'o pasuje do Manchesteru City. Nikt nie wątpi w jego piłkarskie umiejętności. To gracz, który czuł głód sukcesów i wiele dał Barcelonie. Prawdopodobnie dlatego City tak bardzo o niego zabiega. Oni wiedzą, co może dać im Eto'o", stwierdził.
[źródło: Mundo Deportivo]
"To oczywiste, że Eto'o pasuje do Manchesteru City. Nikt nie wątpi w jego piłkarskie umiejętności. To gracz, który czuł głód sukcesów i wiele dał Barcelonie. Prawdopodobnie dlatego City tak bardzo o niego zabiega. Oni wiedzą, co może dać im Eto'o", stwierdził.
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (19)