Zabaleta: Eto'o pasuje do City

Looky

9 lipca 2009, 15:39

19 komentarzy
W programie "Què has dinat?" w COM Ràdio, były piłkarz Espanyolu, a obecnie Manchesteru City, Pablo Zabaleta, mówił iż jest przekonany, że Samuel Eto'o pasowałby do zespołu Marka Hughesa.

"To oczywiste, że Eto'o pasuje do Manchesteru City. Nikt nie wątpi w jego piłkarskie umiejętności. To gracz, który czuł głód sukcesów i wiele dał Barcelonie. Prawdopodobnie dlatego City tak bardzo o niego zabiega. Oni wiedzą, co może dać im Eto'o", stwierdził.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze