Testy medyczne zawodników

Fedo

20 lipca 2009, 10:29

5 komentarzy
Kilku zawodników FC Barcelony rozpoczęło wczoraj testami medycznymi przygotowania do kolejnego sezonu. Na badania, które wykonywali klubowi lekarze, stawiło się wcześnie rano dziesięciu graczy Barçya Atlètic. Dobrani w pary, młodzi gracze dołączyli do czterech zawodników pierwszego zespołu.

Pierwszym zawodnikiem, który przybył na badania był Martín Montoya, który w klubie pojawił się już o 8:50 w towarzystwie swojego ojca. Wraz z Albertem Dalmau, byli oni pierwszymi graczami, którzy przeszli testy medyczne przed nowym sezonem. Kolejny pary stworzyli Fonás i Muniesa, Espasandín i Rueda oraz Jonathan i Gai.

W popołudniowej sesji zbadani zostali Jeffren i Rochina, Pedro i Víctor Sánchez oraz Seydou Keita. Na badaniach zabrakło Touré oraz Abidala, którzy pojawią się na nich dzisiaj.

Każdy z graczy przeszedł echokardiografię, EKG, badania wytrzymałościowe oraz testy fizyczne, które zbadały poziom tłuszczu w organizmie, porównując jego obecny stan z jego ilością po zakończeniu sezonu.

Drugi zestaw testów odbędzie się w poniedziałek, kiedy do klubu powróci większość graczy pierwszego zespołu. Zawodnicy, którzy w wakacje uczestniczyli w meczach międzynarodowych lub otrzymali dodatkowe dni urlopu powrócą do klubu tydzień później.

Zdjęcia z badań można obejrzeć pod tym adresem.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze