Barça wylądowała już na El Prat

Rozwad

9 sierpnia 2009, 21:12

22 komentarze
Cała grupa, która udała się w podróż do USA jest już w Barcelonie. Tuż przed godziną 20:00 samolot z Barcelonistami na pokładzie wylądował na lotnisku El Prat. Tym samym 12-dniowa wycieczka do Stanów Zjednoczonych definitywnie się zakończyła.

Po zakończeniu meczu towarzyskiego z Chivas Guadalajara, zawodnicy katalońskiego zespołu udali się autokarem ze stadionu Candlestick Park prosto na lotnisko w San Francisco. Tam czekał już na całą katalońską grupę samolot linii lotniczych Finnair, który zabrał ich do samej Barcelony.

Po niemal 11-godzinnej podróży, w czasie której przemierzyli blisko 10 tysięcy kilometrów Barceloniści bez żadnych komplikacji wylądowali na lotnisku El Prat w Barcelonie. Do stolicy Katalonii przylecieli wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Rafaela Márqueza oraz Eidura Gudjohnsena. Obaj panowie z San Francisco udali się odpowiednio do Meksyku i Islandii, gdzie dołączą do swoich reprezentacji narodowych.

Pozostali zawodnicy będą teraz się cieszyć dwoma dniami wolnymi od treningów. Do pracy cała drużyna powróci w środę. Właśnie tego dnia o godzinie 9:30 odbędzie się pierwszy trening przygotowujący zespół do niedzielnej potyczki z Athetic Bilbao w ramach walki o Superpuchar Hiszpanii.

Zdjęcia z przylotu katalońskich bohaterów na lotnisko El Prat znajdziesz tutaj

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (22)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze